Öneri Yeni gemiler , droit ,arge

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ejdermete361 tarafından 1 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba uzun zamandır oyunu oynamadım tekrardan başlamış bulundum. 4x uridium kampanyasından 600k uridium aldım. Bu miktar ile neleri geliştirmem lazım? Oyuna yeni gemiler eklenmiş. Anladığım kadarı ile bu gemileri malzemeleri toplayıp birleştir kısmından da yapabiliyoruz. Hangi gemiyi tercih etmeliyim? Arge dizilimi nasıl olmalı? Droitleri uridium ile alsam açık arttırma ile uğraşmasam nasıl olur? Bu konularda fikirlerinize ihtiyacım var. Oyun hakkımda bilgim az.

Son düzenlenen: 1 May 2020
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Gemi olarak Solace veya Venom tercih edebilirsin ikisi de kasılmak için en ideal gemilerdir bana göre,

Uridium'u indirim çekebilirsen Zeta'ya yatırmanı tavsiye ediyorum oradan sana bolca anahtar ve günlük dosyası gelecektir bunları Zeus günlerinde açarak Apis ve Zeus parçası ayrıda LF-4 çıkartabilirsin, 17 seviyeden sonra da anahtarları Prometheus lazeri için kullanabilirsin,

İrislerini ilk 2-3 İris'i dükkandan alabilirsin sonrasında birleştirden veya açık arttırmadan alman çok daha doğru olacaktır,

Ar-Ge dizilimi için Yaratık Avcısı yapabilirsin aşağıya bırakıyorum :)

Ayrıca yeni başlayanlar kısmında "Yeni başlayanlar için bir rehber" konumu da inceleyebilirsin :p

Sempatik.57 bunu beğendi.
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle solace gemisini kullanmanızı öneririm. Hasar verirken bir yandan da geminin tamir özelliğiyle canınızı her daim yüksek tutabilirsiniz. Diroitlerinizi açık arttırmadan almanızı tavsiye ederim. Elinizdeki uridiumla da zeta kapısını yaparak hem argenizi tamamlayabilir hem de gelen kutu anahtarlarıyla apis, zeus parçası çıkartıp diroitlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca diğer zamanlarda da 5-3 haritasında paladium toplayarak ekstra enerji kasıp tekrardan zeta açabilirsiniz. Bu şekilde geminizde hem elit cephane olacaktır hem de uridium size kalacaktır.

İyi forumlar.

4. Peki zeta kapısı hakkında rehber vb birşey var mı daha önce hiç kapı yapmadım :(

5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Zeta kapısıyla alakalı detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. bunun için 15 arge yeterli mi?

7. Bu arada solace gemisi modülleri şuan satışta mı?

8. Hayır modulleri sadece etkinliklerden alabilridn artık geçti :)

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Gemi modüllerinin 2 tanesi hariç satışta bulunmamaktadır. 2 tane modül de 16 seviye ve altı gemiler içindir. Eğer 16 seviye veya altındaysanız hangarda ekstralar bölümünden alabilirsiniz.

İyi forumlar.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Evet 15 Ar-Ge yeterli ama dersen kalkanım full olsun 18'e de çıkar veya kasılma Ar-Ge'si yapacağım dersin 22 Ar-Ge'yi bile bulabilir bu sadece hasar odaklı :)

11. bende şu an 21 arge var sanırım yanlış dizmişim:)

12. ateistkeci

ateistkeci User

İstersen kasılma Ar-Ge'si atayım hemen sana :D sonuçta Ar-Ge Düküyüm :) (Vaktinde @Themis. vermişti bu ünvanı ah ah :D)

13. olur sayın arge dükü:)

14. ateistkeci

ateistkeci User

O halde buyrun efendiiim :D tam 22 Ar-Ge :)

15. çok teşekkür ederim sayın dük:)

16. Bence yüzde 10 roket hasarına 5 arge vermeye hiç gerek yok ama yine de sen bilirsin :)
    Bu da 30 argede Tufan ın (nam-ı değer @ateistkeci ) yetenek ağacı :)

17. ateistkeci

ateistkeci User

Roket hasarına vermeden yaratık avcısı açılmıyor :p

Güzel gidiyor bence :D Pazar günü kalkan sıklığı 3/5 olacak onu fulleyip ayarcıya geçeceği gibi :p

18. Hiç kalın sıkma gibi bir niyetin yok herhalde :)

19. ateistkeci

ateistkeci User

Kelle avcısı zaten full ve kalın sıkıyorum :)

20. Acaba ben de mi senin yaptıgın arge duzenini yapsam bende mabi nölümde sondan 2. Si full