Öneri Yeni Gemiler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Ķ¡ŇĢףËØŅĪĐĄ§ tarafından 17 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyuna birçok yeni gemi gelmiş bunların hepsinin özelliğini ayrıntılı bir şekilde ve en son ki güncelleme sonrası diğer gemilerin droit düzenlerinin vs değişen özellikleirni nereden bulabilirim. Ayrıca montajdaki gemilerden hangisini önerirsiniz. Daha çok kasılma arada savaş-baskın vs şimdiden teşekkür ederim.

2. lordm0zart

lordm0zart User

cyborg alabilirsen al , kasılmak için solace + modüller lazım sanırım , centrunion en iyi pvp gemisi

3. bu modülleri nereden bulurum onların çıktığı zamanda ben oyunda yoktum da cyborgdan için yeni güncellemeler sonrası zayıfladı eskisi gibi değil diyen oldu. Aslında tüm gemileri eleştirdiler böyle kötü oldu şöyle kötü oldu diye ama kimse söylemedi hangisinin iyi olduğunu. :D

4. lordm0zart

lordm0zart User

şahsen ben de 2013 den sonra yeni girdim diyebilirim , o yüzden çok bilmiyorum ama modüllerin bazıları etkinliklerle beraber geliyor bazıları kapılarda ödül olarak verilebiliyor kovalaman gerek

5. hangi kapının ne zaman verdiğini veya ne verdiğini vs nerden bulabilirim?

6. Artık darkorbitte çok sık etkinlik yapılıyor ve bu etkinliklerde yeni modüller gelebildiği gibi eski modüller de gelebiliyor , kapı konusuna gelirsek hangi kapıdan hangi modül çıkacağını önceden bilemezsin diye biliyorum . Kapılarda özel ödül olduğu günlerde , modüller özel ödül olarak sunulabiliyor . Ben şuana kadar sadece vengeance modüllerine denk geldim açıkçası . Ama tartarus modülü gördüğünü de iddia edenler var . Özel ödül günlerinde kapılardan kazanılabilen ödüller her oyuncuda farklı olabiliyor . Bir oyuncuya modül sunulurken , başka bir oyuncuya şeref puanı sunulabilir gibi düşün .
    Şuan sayborg ve tyrannos centurion için modül bulunmuyor , bunlar dışındaki hemen hemen tüm gemilere modül getirildi . Birleştir sekmesinde de modül bulabilirsin , etkinliklerde ise istenilen görevleri yaptıkça ödül veriliyor , bu ödüllere genelde modüller de dahil ediliyor . Hangi modülün geleceğini önceden kestirmek pek mümkün olmasa da forum > konuşmacı köşesi > '' darkorbit yenilikleri '' adlı konuyu takipte kal derim , gelecek etkinlikler ve ayrıntıları çoğu zaman orada paylaşılıyor ve çoğu zaman doğru oluyor .

7. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Gemiler ve tasarımları hakkında detaylı bilgiye buradan; gemilere yeni eklenen gemi yükseltme modüllerine ise buradan ulaşabilirsiniz. Size önerim kasılmak için solace gemisini kullanmanız yönünde olacaktır. Etkinlikleri takip ederek gemiler için gelen modüllere sahip olup kasılmanızı bu sayede hızlandırabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Hocam bu montajda solace tasarımı var onun ayrı bir özelliği varmı yoksa düz tasarımmı

9. lordm0zart

lordm0zart User

solace 2011 de gelen özel yetenekli 5 gemiden biridir. goliath ın özel yetenek tasarımları adı altında çıkmıştır Daha sonrasında da ayrı bir krüvazor olarak hayatına devam etmekte

10. yok o değil Contagion Solaceyi merak ediyorum farklı bir özelliği varmı yoksa normal solacenin şekil halimi

Hocam bide bu syborgun ve diğer gemilerin vs goli tasarımlarının özelliklerine bi ara güncelleme geldiydi. süresi değişti veya etkisi vs değişmişti onu bulma ihtimalim varmı bir yerden?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ekim 2020
  11. lordm0zart

lordm0zart User

o konuda bilgim yok ama sanırım sadece görsel tasarım

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyundaki Tyrannos Centurion tasarımı hariç bütün tasarımlar sadece görsel tasarımdır ve herhangi bir avantajı veya dezavantajı bulunmamaktadır. Gemi yetenekleriyle ilgili düzenleme yapılmıştı, bu düzenlemeler sonucunda güncel durum yukarıda belirttiğim gemiler bölümünde gözükmektedir.

İyi forumlar.

13. Hocam o değil hani golinin syborgun kendi özel olan özellikleri var ya tekillilik partikul vs onların detayları. Çünkü en son hatırladığım güncelleme sonrası değişmişti onlar biraz. Ve bende o duruma göre gemi kullanacam-alacam