Yeni Görev İçerikleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ProjectAkıncılar tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Gelecek etkinlikle alakalı görevlerin görevlere geldiğini gördüm. Bunları alıp şimdi yapsak herhangi sorun olurmu?

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Etkinlik görevleri haricinde 2 yeni görev farkettim. Başka görevlerde olabilir şuan için bunları görebildim.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  ıııııııı bunu beğendi.
 2. Güzel bi konu olmuş ve cevabını merak ediyorum. Yaptıktan sonra, oyun hatası kazandığınız ödüller geri alındı demesinler sonra. Modlar erken cevap verirse iyi olur.
   
 3. sorun olacağını sanmam duyurusunu yapmışlar zaten..
  Pilot, acil desteğe ihtiyacımız var! Black Light'ın çoktan içimize sızdığı haberini aldık. Yeni görevin için derhal Kumanda merkezine rapor ver. Kaybedecek zaman yok.

  Ama hepsi bu değil! Tuhaf parçalar muazzam güç yayıyor ve hiçbir hasardan da etkilenmiyorlar. Belki de bu enerjiyi kullanmanın bir yolu vardır? Boşa harcayacak zamanımız yok - yepyeni Ebedi Parçalar'ı bugün keşfedin ve yakında DarkOrbit'e gelecek heyecan verici Eternal Black Light içerik genişlemesine hazırlanın! Yeni görevleri tamamlayın ve Ebedi Parçaları elde etmek için INVOKE XVI ve Mindfire Behemoth NPC'lerini avlayın! Yakında bir şey için önemli olacaklar!

  İyi şanslar Pilot!
   
 4. sorun olmaz çünkü bu herhangi bir bug değil etkinlik görevi değil.normal görevlere gelen görevler.etkinlik sonunda da kalacaklar.tek seferlikler ve istediğin zaman yapabilirsin
   
 5. mindfire görevini tr 1-5 de oynayanların yapması imkansız daha çıkmadan başında 100 kişi bekliyor yaratığın ele geçirmişler yaratığı :D keşke son görev o olsaydı
   
 6. Görevleri biraz inceledim. Tek başına oynayan oyuncular için başlangıç görevi çok zor. Çünkü grup oyuncuları ve klanlardan fırsat kalmıyor. Yaratığın başın 100 kişi bekliyor yaklaşınca patlatıyorlar. Gözüme çarpan diğer bir haksızlık, görevlerde istenilen bazı şeyler. Diğer bl haritalarında yaratık kesmemizi istiyor fakat 21 level olduğum için o görevleri yapamıyor olacağım. Etkinlik için önden yapılabilir görevler olması mantıklı ama bu saydıklarım maalesef biraz haksızlık gibi geldi bana.
   
  NoName45_ bunu beğendi.
 7. rodinya41

  rodinya41 User

  etkinlik görevleri bende görünmüyor :D
   
 8. Viraaa

  Viraaa User

  normal gorevlerin icinde.etkinlik gorevlerinde degil.
   
 9. bu etkinlikle ilgili bir duyuru yapılsa iyi olur artık kan blaklayt parçası 1 kapı olacak mesela ona göre hazırlanalım bizlerde
   
 10. rodinya41

  rodinya41 User

  bunu yazdıktan sonra gördüm o görevi ama yapmak zor biraz 22 levelim daha ve klanlar rahat durmuyor anca 65m hasar atabildim diğeride yarına artık :D
   
 11. Bir değişiklik olmazsa, eğer sadece bu görevleri yaparak kapıya girilecekse, 17 level altı zaten bl haritasına giremiyor. Demek ki sadece 17 ve üstü için bu etkinlik.Öyle olmuyormu. Ben 17 level değilim ama yine garibanlara ekmek yok. Ayrıca arkadaşların dediği gibi, yarasa adamlar behemotu çoktan yuva yaptılar.
   
 12. Esenlikler.
  Biz bu görevleri nasıl yapacağız, ilk görev minde sıkmak. Klanlar izin vermiyor ki. :(
   
 13. NoName45_

  NoName45_ User

  Bu böyle kalırsa (ki kalacak herhalde) bence merkez ekip niyetini iyice belli etmeye başladı.. "Bireysel oyuncu istemiyorum".
   
 14. Esenlikler.
  Klanların boş bıraktığı bir saat var mıdır acaba? Ona denk getirmek gerecek artık.
   
 15. Her bir anahtar 100-250 veya 500 parçaya yapılacak.
   
 16. ben tr3 te 1.30 saate bitirdim ama şansa boştu mind.
   
 17. NoName45_

  NoName45_ User

  Hiç bir bilgim yok maalesef ya, tr4'teyim ben ama gece herhalde boş olur emin değilim
   
 18. Ben düşündüğünüz gibi olacağını sanmıyorum bence fevri davranmayın. Her etkinlikte belli haritalarda özel npc ler çıkar ve haritasına göre malzeme verir.
  Yoksa başka türlü olması imkansız. Dediğiniz gibi yaratığın başında bekleyenler, tek başına kesmesi imkansız yaratıklar, vampir klanlar, 17 level olayı vs.
  Bence bunlar hesaplanmıştır.
   
 19. Vampir klanlar :) bende bu yamyamların elinden 2-3 mindfire zor aldım.
   
 20. NoName45_

  NoName45_ User

  Bu görevler sadece bir sefer yapılıyor değil mi? Eğer öyle ise klanlar işini halletsin de ben de sonra uğraşayım