Öneri Yeni Görev

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 08_AzRaİl_08 tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni görevler olsun mu ?

1. evet

oy sayısı 26
    92,9%
  2. hayır

oy sayısı 2
    7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DarkOrbit oynayanların belli bir kısmı görevleri yaparak oyunu oynuyor .Artık kimsede görev kalmadı yeni görevlerin gelmesi lazım oyuna yeni heyecan katacagını düşünüyorum...

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Kesinlikle katılıyorum özellikle de 21-22-23-24 levellere görev gelmesi lazım 20 levelden sonra görevler bitiyor biliyorsunuz ki. Hadi 22-23-24 ileriki zamanlarda gelebilir ama bence 21 level görevlerin vakti geldi.

08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  3. bencede artık farklı görevler gelsın böyle görevlerı yaparken zevk alalım hep sıkıcı görevler şimdıye kadar çıkanlar

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

Arkadaşım bu görevler pat diye çıkmaz (benim bildiğim kadarıyla oyunda 1 kere görev değişiklikleri oldu komple oda darkorbitin acılmasından gecen seneye kadar aralıktaki görevlerdi) etkinlik görevleri veya diğer görevlerden faydalanmalısın.
    Oyum Olumsuz -1

5. katılıyorum

6. -ZİFİRİ-

-ZİFİRİ- Guest

Merhaba ,

Bence de yeni görevlerin gelmesi oyunu keyifli ve eğlenceli hale getirecektir.

İyi Forumlar.

7. Görevler degişmeyincede oyun sordanlaşıyor hergün aynı şey oluyor yeni görevler yeni heyecan isteyince pat diye çıkar :)

8. Tekrar ön plana çıkarmak istedim

9. WolfWar

WolfWar User

Bende daha çok ama yeniliklere açığım +1 :)

10. darkobit açıldıgından bu yana görevler uridum veriirdi yeni guncelem geldi görevler yenilendi ve çok tp vermeye başladı buda sıralmaya etki etti ki yeni görevlerin gelmesi ya crediye yada şeref puan etki eder duşuncesindeyim forumda buyuk destek almış konular var onalı inceleyin derim .

11. farketmez yeni görev gelsinde ne olursa olsun. Ama ödülleri göreve göre değicek bir şey olsun bana 1000 goliath imha et deyip 1 k uri verirse veya 1 k şeref ne yapayım öyle görevi mesela

12. Hayır. Görevlerdeki hatalar düzeltilsin diyorum ben. Adam kesiyoruz işlemiyor kardeşim. Eski görevlerimiz bitsin sonra gelirse gelir.

13. eski aldığın görevler gitmiyor ayrıca o düzelir sıkıntı yapma hemen düzelicek diye bir şey yok.

14. mebu

mebu User

Yeni görevler gelmeli elbette ama öncelikle gemi kesme görevlerini düzeltmeleri lazım bence.

15. Hemen düzelmesi imkansız zaten kardeşim. 1 yıl olacak yeni başladığını falanda sanmıyorum hani :))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.