Destek Yeni Görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Merhaba;
    7 adet yeni görev gelmiş seviyem 22 ama hiç birini yapamıyorum aktif değil? Yeni görev yapımı kalktı mı?
    Kolay gelsin.

2. Aliens

Aliens User

Görevler sırasıyla yapılabiliyor. BL içeriğinde yapılabilen görevleri yapabilmeniz için öncelikle Indoctrine Enfeksiyonu isimli görevi bitirmelisiniz, ardından sonraki görevin kilidi kalkacak.

Titan. bunu beğendi.
  3. Herkes görevlerin etkinlik görevlerinde olduğunu sanıyor ama değil. Normal görevlerin arasındalar ve hepsi 17. seviye görevi

4. ben 4adet yaptım hiçbiri bl haritasında değildi ayrıca yine görevler varmı

5. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Görevler listesinden bakıyorum ama BL görevleri yok. Neden?

6. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Indoctrine Enfeksiyonu adminim bu görevi elit gemiler yüzünden yapamıyoruz ve bu sebepten dolayı diğer BL görevlerini yapamıyoruz. Do ekibine bildirsek en düşük BL görevinden başlangıç olabilir mi?

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Yeni gelen görevler 17. seviye görevleridir. 17. seviye görevlerinin son son 7 görevi yeni gelmiştir.

İlgili görevlere buradan bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

8. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim görevler sırayla yapılıyor. İlk BL görevi çok zor elit gemiler yüzünden mindire görevini yapamıyoruz. Sırayla yapılımı kaldırılmalıdır.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

BL haritası görevlerinin hepsi sıralı görevler olduğu için bu görev de bu şekilde gelmiştir. İsteğiniz raporlarımıza eklenmiştir.

İyi forumlar.