Yeni görevler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve AstalaVista tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu yeni görevler ile oyuna yeni baslamıs bir oyuncu nasıl oyunda uridyum kasılacak cok basit ve gülünç uri miktarlarını görünce yeni oyuna baslayacaklar adına ve biz eski oyuncuların oyun gelecegine artacak kalite ve bizleri düsünen bir yapının,ruhun artık bigpoint sirketinde kalmadıgını apacık görüyor ve üzülüyoruz...

Oyun kalitesi pvp haritalarında ki 5 gemiden sonra donan haritalar hareket etmeyen gemiler vs vs laglar oyun acıkları vs vs biz bunların iyileştirilmesini daha ne kadar bekleyecegiz? konuyu actım destek beklemiyorum bu oyunu artık dostlarımla takılmaca oynuyorum bir cogu gibi ehlem ve sehlem esen kalın...

foruma konu actıgımı yazdım ve bu oyunda artık adminlerimizi sadece chat admin yaptıklarını yazdım ve sistem tekrar 7 gün bana ban attı ya yazıklar olsun ben birsey demiyorum gelecek gelecek biz sabırlıyız sizlerde gideceksiniz daha iyileri gelecek oyuncusunu yasaklayan bır baska oyun daha yok su sanal alemde helal olsun size helal

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ocak 2014
    beyaz047 ve SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Görevler hakkında görüşlerinizi Yeni Görevler Hakkında Tartışma adlı konumuza yapınız. Ayrıca chat ban şikayetlerinizi suporta yazınız.

İYi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.