Yeni güncelleme hakkında

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Welbeck tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Welbeck

  Welbeck User

  Yeni güncellemeyle galaksi kapıları hergün çift ödül denilmiş şuan girsem çift ödül alacak mıyım ?
  cevaptan sonra kilitlenebilir.
   
 2. açıklamaya göre alman gerek bende aynı cevap için bekliyorum 5 zeta bana bakıyo :)
   
 3. gofret_eic

  gofret_eic User

  iyi hoş da hafta sonu gelen kapı açma indirimi nasıl olacak ? oyun kimleri seçip kapı yaptırırken, kimleri indirimli kapı yapmaktan mahrum bırakacak ?
   
 4. *EFSANE*

  *EFSANE* User

  Alpha Kapısı tamamlandı.
  UCB-100 türü lazer cephanesinden 20.000 adet aldın.
  2 tamir kuponu aldın.
  200 Xenomit
  2 günlük dosyası aldın.
  2 Eksen Işın Regülatörü aldın.
  5 Bölünme Kristali aldın.
  4.400.000 Tecrübe Puanı kazandın.
  Sana 129.600 Şeref Puanı eklendi.
  20.000 Uridium kazandın.

  az önce bitirdim çift ödül vermiş mi beyler ?
   
 5. tilia

  tilia User

  Korkarım bu gidişle artık haritalara da oyuncular belli sayıda alınacak, yakında böyle bir duyuru yapılırsa şaşırmayalım :eek:
   
 6. Aliens

  Aliens User

  Ne yazık ki çifte ödülden yararlanmamışsınız. Tavsiyem GK'larda çifte ödül belirtecini gördükten sonra kapı yapmaya başlayın.
   
 7. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Şu an denemelerimizde çift ödülden biz de faydalanamadık. İlgili yerlere raporladık beklemedeyiz. Lütfen forum üzerinden yayınlanacak ikinci duyuruyu bekleyiniz.

  İyi forumlar dilerim.
   
 8. *EFSANE*

  *EFSANE* User

  vermediğini biliyorum,cephane kasmak için dönüyorum a,b,c... tp şeref kasmak çifte kapı ödülü geldiği gün benim için bitmiştir.
   
  Kapı_Yapıyorum... bunu beğendi.
 9. Eğer bu değişiklik yapıldıysa o zaman GG indirimi de bütün hafta olmalı. İndirim çekip milletin keyfini mi bekleyeceğiz kapı yapabilmek için. Eğer indirim yapılmayacaksa da açılabilen kapı sayısı için 2 tane kısıtı kaldırılmalı. Biz uykumuzdan feragat edip hafta sonu indirim çekip dayanabildiğimiz kadar kapı yapıyorduk. Şimdi savaşmak için Beyaz ı bakkaldan mı alacağız. İlk giren 200 kişi kapıda gemileri bıraksınlar o zaman. İşimiz ne, reset gelip onları dışarı atana kadar bekleriz
   
 10. gofret_eic

  gofret_eic User

  Süreklilik arz eden bir durum için; buna çifte ödül değil kapı ödülleri yeniden düzenlendi, hafta sonu kapı etkinlikleri iptal oldu denmesi daha doğru değil mi ? Bu açıkça kapılar ile ilgili yeni bir düzenleme. Neden lafı dolandırıp süsleme ihtiyacı duyulmuş ki ? Sonuçta bu DO nun elinde olan bir düzenleme. İlla hafta sonu etkinliği düzenlemek zorunda değil. Acı olan ise çocuk kandırmaya çalışılır gibi bir açıklama metni düzenlenmiş olması. Serzenişim Türkiye ekibine değil. Türkiye ekibi de çeviri yapıp yayınlıyor, içerik üzerinde tasarruf sahibi değiller.
   
 11. Şu oyun başladığından beri o kadar çok saçma sapan şeyler geldi ki. Daha fazlası herhalde gelmez , kalmadı artık derken daha saçması geldi. Adamlar server kurup oyunu güçlendirmek yerine , kapı yapan oyuncu sayısını kısıtlıyor. Üstelikte sunucu başına 200 oyuncu. Bu kadar mı acınacak haldesiniz. Bu kadar mı parasızlıktan çırpınıyor sunuz? Çok yazık.

  Peki haritalarda savaşa katılabilmek için bilet alma uygulaması ne zaman başlıyor. Ya da ne bileyim, av sezonu gibi vurulan yaratık başına size ne zaman uri yada para yatıracağız. Bir tek bunlar kaldı.

  Bir zamanlar forumda - Yakında gemiler için yakıt satarlar - diye dalga geçerken PET çıktı. Harbiden yakıtı sattılar.

  B
   
 12. yeni etkinlik duyurusuna nerden ulaşırım
   
 13. Sizden ricam haftanın her günü kapılarda indirim olsun en azından h.sonu yoğunluğundan kurtulmuş oluruz.Bu durumu da rapora ekler misiniz?

  Darkorbit yönetiminin bu açıklaması oyunun düzeleceğine dair bir sinyal gibi görüyorum her zaman eleştirdim ama bu sefer teşekkür ederim.
   
 14. Gördüğüm en kötü değişiklik oldu bu darkorbite, hafta sonu indirimle sürekli kapı dönmek için sıra mı bekleyeceğiz sürekli. En mantıklı değişiklik hafta içi indirim, hafta sonu çift kapı ödülleri olması olurdu bence
   
 15. Resetten sonra mı bitirdin önce mi?
   
 16. gofret_eic

  gofret_eic User

  Darkorbit yönetiminin bu açıklaması oyunun düzeleceğine dair bir sinyal gibi görüyorum her zaman eleştirdim ama bu sefer teşekkür ederim.[/QUOTE]
  Sunucuların yetersizliğini böylemi anladın ? :D:D:D
   
 17. *EFSANE*

  *EFSANE* User

  resetten sonra
   
 18. PİONEER

  PİONEER User

  genelde kapi yapmadigim icin iyi bir güncelleme olmus hafta sonunu beklemeye gerek yok artik :D
   
 19. TOPALARİF

  TOPALARİF User

  sınırlı kişi çok kötü olmuş enerjisi fazla olanlar fazla fazla yapıcak bence biraz daha artırılmalı bu sayı ve şuanda indirim yok indirim olmadığı sürece yine tekrardan millet indirimi bekliyeceği için yine sıkıntı olucak
   
  .Suadiyeli. bunu beğendi.
 20. bence de en büyük problem o olacak. zarar etmeden abg dönmek için bekleyeceğiz sürekli :(
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş