Yeni güncelleme hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kobratik tarafından 24 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kobratik

kobratik User

Herkese selamlar, yeni korsan haritası ve dengelemesi için test serveri açılmıştı, Ağustos 10-12 tarihleri arasında.. test serverinden memnun kalmayanlar geri bildirimde dile getirmişti..Acaba olduğu gibi mi serverlere gelir ya da gelirse ne zaman güncelleme gelir bilginiz var mı arkadaslar ya da sayın moderatör

2. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

TEST Serveri sonucunda yapmış olduğunuz geri bildirimleri tüm ülke takımları olarak merkeze iletmekteyiz. Daha sonra tespit edilen ve gerekli görülen durumlarla ilgili düzeltme ve güncelleme yapılarak açılacaktır. Kısacası büyük değişiklikler olmadan, belirli düzeltmelerle gelecektir.

Şunu belirtmek isterim ki yaratık tasarımı değişmeyecektir. :D

İyi Forumlar.

3. TanrıEru

TanrıEru User

Evet bu zaten bariz şekilde ortada ama olayı trajikomik klanda bu zaten artık yeni yaratıklar için bile tasarım yapmak zahmetine girmiyolar ilk atend ve impulse yi kopyaladılar şimdi de korsanları kopyalıyolar hadi ufak yaratıkları kopyaladın bari yeni bosu kopyalamasaydın battleray ın aynısı olmuş saçmalık

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Kesinlikle, daha farklı bir yaratık olabilirdi. Sanırım bunu yapmalarının mantığı 5-x haritalarının devamı olduğunu göstermek olabilir. Tek farkı yaratıkların detay renklerini değiştirerek bunlar boss ve uber gibi zor iması katmışlar. :D

İyi Forumlar.

Dontforgetme bunu beğendi.
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

İçerik aynı ufak değişiklikler var onun dışında aynı şekilde geliyor.

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. kobratik

kobratik User

25 Ağustos söylentileri vardı ama resmi bir açıklama yayınlanmadı henüz.. ama sizin bir tahmininiz varsa paylaşabilirsiniz .. ufak değişiklikler umarım beklentiyi karşılar .. cevaptan sonra konu kilitlenebilir sayın modum

7. Herşeyi nasıl bu kadar fazla bilebiliyorsunuz ya :D

Yalnız kırmızı puntoya aldığım yerde çok haklı bir cümle kullanmışsınız daha önce aklıma gelmedi :)

5x haritaların devami olarak olduğu için yeni yaratık zahmetine girmemeleri mantıklı geliyor şimdi düşündüm de

İleride 6x haritası çıkarsa ona farklı modellemeler yaparlar diye düşünüyorum? :)

8. TanrıEru

TanrıEru User

Hala mantıksız ve komik geliyor bana eğer haritanın devamı izlenimini iyice oturtmak istiyorlarsa yaratıkları farklı bir yaratık olarak tanıtmak yerine aynı yaratık isminin önüne şuan varsayımsal konuşuyorum ''darksilver interceptör'' tarzı ekleme yapabilirdiler açıkası bana göre böyle bi amaçları yoktu :D yaratıkların uzerindeki komik efekt bile tepkilerden sonra geldi söylemiş olduğunuz izlenim hissini bana pek geçiremediler yani :p

Bide bu bilgi beni üzdü bana göre yaratıkların ödülleri ve sayılarında ciddi bi arttırıma gidilmesi gerekiyordu :(

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Anlatsanıza biraz modum başka neler var :D

Birkaç gün içerisinde tamamen belli olur geleceği gün. :) Beklentiyi karşılayacaktır. Bol savaşlı bol zorlu bir harita olacak. :)

Baktığımız zaman BL haritaları için çok farklı modelleme yapıldı ve çıkarıldı. İlerleyen yıllarda yeni kalkan ve gemiler içine gelecek haritalarda bambaşka harita isimleriyle birlikte farklı modellemeler yapılacağını düşünüyoruz. :)

Aslında evet farklı bir yaratık ve harita tanıtmaktan ziyade 5-X üzerinden bir mesaj verebilirdi ama öyle yapılmadı. Belki de heyecan olsun diye olabilir. Ama dediğim gibi ilerleyen süreç için yeni haritalar tıpkı BL gibi bağımsız ve farklı olacaktır. Bu konuyla ilgili milyonlarca teorem üretebiliriz aslında..

Talep üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.