Duyuru Yeni Güncelleme Notları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 19 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Evet

80,0%
  2. Hayır

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar oyuna oyuncu mu çekmek istiyorsunuz Darkorbit ekibi ? O zaman beni dinleyin !

Aylık Giriş Bonusunu ve Saturn Aegis , Spearhead ve citadel konularımı ciddiye almadınız bunu dikkate alınız;

1) Hataları hızlıca çözmelisiniz;

Bunu neden mi söylüyorum ? Hatalar oyunda çok dolu olmakta rakip oyun firimalarınız saatler içinde açık bulunsa serveri kapatıp bugları hemen düzeltiyor.

2) Serverlara önem vermelisiniz;

Bu olmazsa olmaz ! Oyun serverlarının gücünü artırarak kasma sorunlarından oyunu kurtarmalısınız.

3) Yeni haritalar ve yaratıklar eklenmeli;

Her kesimden oyuncuları memnun edecek yeni haritalar ve yaratıklar eklenmeli !

4) Etkinlikler hatasız ve oyuncuları tatmin etmeli !

Bunu neden mi söylüyorum ? Bir etkinlik geldiğinde oyun bozuluyor üstüne etkinlikte yeni şeyler gelince denge bozuluyor oyunda ki etkinlik görevleri çok saçma ve ödüller çok saçma oluyor.

5) Aegis , Citadel ve Spearhead gemilerine yeni tasarımlar çıkarılmalı !

Bu gemilere neredeyse destek kesildi ve bu gemiler unutuldu Goliath ve vengance kaç tane işlevsel tasarım çıkarıldı fakat bu gemiler artık hız farkından dolayı çok hantal kalmakta ama yinede sağlamlar tartarusa yetişemez oluyoruz.

Mümkünse bu gemilere hızını az bir nebze artıran veya hasarını biraz daha %5den biraz daha artıran veya yeni bir yetenek ekleyen bir tasarım çıkarılsa daha güzel olur.

6) Skylabin geliştirilmesi !

Skylabin seviye ilerlemesi artırılmalı skylap depo kapasitesi veya üretim hızları tüm rafineler için artırılmalı.

anakin5555 bunu beğendi.
  2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

skylab harici gerisine katiliyorum eklemelerde yapilabilir,skylab bence once sorunu cozulmeli haksiz sepromun onune gecilmeli,sepromlari sifirlanmali denge getirilmeli.herkes icin adil oluncada sartlar esit olacak .+1

3. anakin5555

anakin5555 User

+1 kesinlikle.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Skylab konusuna katılmıyorum bide beslemeli adamların kahrını çekemeyiz oyunda diğer konulara +1

anakin5555 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.

5. Skylab konusu değiştirilebilir.

6. bu konudaki en önemli öğe skylab ve siz skylaba mı katılmıyosunuz bırakın bu oyunu kardeşim oyundan gram anlamıyosunuz o seprom bugu skylab arttırılmadıgı sürece yapılmaya devam edicek ve benim gördüğüm kadarıyla seprom bugunu ypmayan kişi yok,kimse ben yapmıyorum diyede yazmasın buraya.

7. gemilere ek tasarım konusu bence çok önemli değil tasarım çıkarılabilir fakat bu asla hız artırıcı özellik olmamalı..skylab değişimi şart birçok arkadaşın buna karşı olduğunu görüyorum fakat skylab gelişirse asıl haksız seprom elde edenler bundan vazgeçerler yoksa haksızlık devam eder..önerim üretimin artırılıp sevkiyat mödülünün seviyesi kademeli olarak sınırsız ambar kapasitesi olana dek geliştirilebilmeli..artık gemilere konan ambar kısıtlaması kaldırılmalı.yeni harita olmasada serverler güçlendirildiği taktirde mevcut haritalara yeni yaratıklar getirilmeli.hepsinden önemlisi oyunda oluşan bug hata kasma gibi unsurların ortadan kaldırılıp yenisi oluşursa anında müdahele edilmeli..öncelikle mevcut durumun düzene sokulup yeniliklerin öyle çıkartılması..çıkartılırkende öyle üstün körü değil sağlam bir test sonrasında oyuna adepte edilmeli..

8. ÇİZGİ

ÇİZGİ User

Merhaba

Öncelikle lütfen düzgün bir üslup kullanınız ve hile ithamıyla lütfen kimseyi suçlamayınız.

Söylediğiniz hata(bug) teknik ekibimize iletilmiştir. Çözümü için gerekli çalışmalar devam etmekte.

Kanıtınızla beraber supporta başvurabilirsiniz.

Supporta BURADAN ulaşabilirsiniz

İyi forumlar.

9. Kardes iyi hoşta 350 bin vurabiliyorsun 1 gemi ile goliath ın dp sine eşit hala yüzde 5 vurmak nedir ya 1 milyon vur hatta gel 2 yapalım hatta sen tek basına oyna vuruş destegi isterken gemilerin dp sini hep unutuyorsunuz. Gemisinde 20 lf4 gören yüzde bilmem ne vurus gelsin bi gidin işinize ya

Çizgi 3 bug düzeltip 5 bug a sebep oldunuz bu sorun çözmek degildir güvede kalkan gitmiyor dedik smdi her kapıdan atladıgımızda daha yeni droit düzenine gecmisiz muamelesi yapıyor kabul edin elinize yüzünüze bulastırıyorsunuz her seferinde.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Eylül 2016
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.