Duyuru Yeni Güncelleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Kara.Panter tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Gelen Güncellemeler Sizce Nasıl ?

Anketin kapanma tarihi 4 Ocak 2019.
  1. Hiç güzel değil.

oy sayısı 19
    65,5%
  2. Muhteşem çok beğendim.

oy sayısı 1
    3,4%
  3. Güzel ama bazı sorunların çözülmesi gerek.

oy sayısı 8
    27,6%
  4. Abi ne yeni güncellenmesi benim sıkışan hesabımı açsınlar.

oy sayısı 1
    3,4%
  5. Yenilikten önce bence 3.parti yazılımları kullananları temizlenseydi keşke.

oy sayısı 2
    6,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın mod arkadaşlarımız genel olarak bu yeni güncellemeden memnun değiliz. Zaten genel konuların sadece bir sayfasına bakmanız yeterli. Sizlerinde sorumluluğu ağır bazı konulara kaçamak cevaplar veriyorsunuz iş sizin üstünüze kalıyor sonra. Bunu raporlamınızı rica ediyoruz.

OLUMSUZ BİLDİRİMLER

1.Birleştir Seprom: 5k Seprom karşığında istenilenler çok fazla dolayısıyla bu yenilik anlamsız.

2.Birleştir Kamu CPU: Buda fazla şeyler istiyor ama sorun değil zaten açık artırmadan alınıyor birde birleştir de olması iki farklı seçenek sunuyor bence güze.

3.Yeni Npcleri imha etmek zor olmasının yanı sıra çok maliyetli örnek : SAB çok gidiyor. Cubi dönsek daha iyi :)

4.Yeni görevlerden birisinin biriktirilen sepromları ortadan kaldırması durumu inanılmaz derecede rahatsız edici ve bu gün en çok açılan konuda budur forumda.

5.Yeni Tasarımı hiç güzel değil.

6.Yeni gelen lazer cephanesini elde etmek için çok fazla şey vermemiz isteniyor buda fazla.

OLUMLU BİLDİRİMLER

1.Yeni Haritaların tasarımları tatmin edici.

2.Yeni Haritalarda ki npc tasarımları çok güzel.

3.Her şeye rağmen yenilik getirilmesi her zaman +1 paun alır :) Teşekkür ediyoruz.

4.Sepromu birleştire getirmeniz ve bunu düşünmeniz çok güzel ama bizlerin istediği skaylap bölümünde ki seprmon güncellenme sidir.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar sizde düşüncelerinizi yazınız.

NOT: Yeni lazer topu hakkında daha belirgin bir bilgi yok. Yani hoşumuza gitti mi gitmedi mi gibisinden. Yeni gemiyi de süren göremedik ama tipi ortada :D

Son düzenlenen: 5 Aralık 2018
  2. Sunucu birleşimi sonrasında oyunda oyuncu sayısının daha fazla olduğunun hissedilmesi ve görülmesi tartışılmaz gerçekten muhteşem oldu...

Ek olarak yeni güncelleme ve donmaların ortadan kalkması ile inanın eski günlere benzemeye başladı...

Gemi çeşitliliği inanılmaz güzel... Hep eskileri savunuyoruz ama eskiden 2 gemi vardı... Goli ve Vega sonra değişmeye başladı ama bu gün ki kadar bir gemi çeşitliliğine ulaşılmasa idi emin olun sıkıntıdan patlar ve oyunu bırakırdık.

Az önce hammer ile savaşıyorum bi dk sonra Aegis çıkıyor karşıma farklı tasarımlar vs. Sayborglar çok güzel keşke bende de tasarımlısı olsa :D

Neyse oyun bence genel anlamda bakınız genel anlamda iyi yere doğru gidiyor...

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Açtığınız iki konunun da aynı amaca hizmet etmesinden dolayı konularınız birleştirilmiştir. Ayrıca buradan geri bildirim konusuna ulaşıp, fikirlerinizi orada paylaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. Teşekkür ederim modum. Modum bu arada yeni gelen görevler hakkında ki yaşanan seprom sorununa birde cevap verseniz, bizler ile fikir alışverişinde bulunup raporladığınızı bildirseniz çok makbule geçecek

Ek olarak oylamaya bakılırsa memnun değil pilotlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.