yeni güncelleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HOROZKENTLİ tarafından 3 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. admın boyle gereksız bır yenılık olurmu bu ya bu bır oyun ınsanlar ıtedıgı saat kapı yaparsız kımsıznı oyuncualrın kapıya gırme saatlerını engellıyorsunuz adamların bır hafta sonu var kapı yaapcak kapıya gırmek ıcın ıra beklıcek herhalde oyunada corona geldı aramızada mesafe koyun kapılar harıtalarda farklı bolgelerde olsunda hastalık bulaşmasın

[Forumda Link Paylaşmak Yasak! ]

boyle bır yenılık gıbı sacmalık olamaz ozaman haftanın hergunude ındırım olmalı ...

2. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Hayır sanki pazar günü kapıya çok girebiliyoruz da... Hiç yoktan iyidir,neden şikayetçisiniz anlayamıyorum. Ayrıca her gün çift ödül olacak,sadece haftasonu değil ki,rahat rahat yapılır işte.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Nisan 2020
  3. RaiTora

RaiTora User

bu cift ödül bugünden itibarende basladımı dedigi gibi indiriminde olması lazım ozaman yoksa uri ile yine hafta sonu açmak gerekir.

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle Forum içerisinde link yasaktır, bu sebeple mesajınızı düzenledim. Lütfen tekrarlamayınız.

Ortada bir engelleme yok artık hafta içi günlerdede x2 den faydalanabileceksiniz. Lütfen duyuruyu tekrar okuyunuz.

İyi forumlar.

5. M-A-Y

M-A-Y User

bugünden itibaren mi şuan kapı yapsam x2 mi oluyor

6. Admınn onu anladık hafta ıcıde ındırım olacakmı ?

7. Welbeck

Welbeck User

Arkadaş hafta sonu indirimli kapı basmayı soruyor ? o da olcak mı yani yine yığılma olur olmazsa

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Şuan bir indirim gözükmemekte, zaten duyurudada indirimden bahsedilmemiş.

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. MrWho

MrWho User

indirim olmazsa yoğunluk azalmaz ki yine herkes abg yi haftasonu döner

10. indirim yoksa bunun bı onemı yok kılıtleye bılırsınız bunlrın yapacakalrı sey bukadar olur

11. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Forumda tamamen büyük harf kullanmak yasaktır. Sizleri bu seferlik uyarıyorum lütfen bundan sonra dikkat ediniz. Duyuruya göre bugünden itibaren başlamaktadır. Lakin az önce yaptığım denemelerde iki katı ödül alamadım tekrar bir deneyip bu mesajımı düzenleyeceğim.

Lütfen forum içerisinde uslubunuza dikkat ediniz talebiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.