Yeni Hangar Düzeni Güncellemesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve MaXiMuS tarafından 6 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Projeyi nasıl buldunuz ?

1. Olumlu

oy sayısı 72
    94,7%
  2. Olumsuz

oy sayısı 4
    5,3%
  1. MaXiMuS

MaXiMuS User

Selam arkadaşlar, hangarımızda zamanımızı öldüren etkenler için böyle bir güncelleme düşündüm;
    • Fazla olan ekipmanlar toplu halde satılsın
    • 16. seviyeye yükseltilmiş ekipmanlar dışındaki her şey satılabilir olsun
    • Daha basit konfigürasyon sistemi getirilsin mesela görsele göre değil de tabloya göre olsun yani biz tabloda gemiye kaç adet lf4 atacaksak adet sayısını girelim o kendisi yerleştirsin isteğe bağlı olarak şuanki sistemi kullanabilme seçeneğide eklenebilir.
    • Seviyesi yüksek olan ekipmanlar seviye sırasına göre kendi türlerinde düzene sokulsun
    • Kullandığımız geminin ekipman düzenini kaydetme seçeneği gelsin böylece daha hızlı konfigürasyon için ekipman yerleştiririz.
    • kozmetik tasarımları satabilelim (Yeni eklendi)
    Geçen gün gemimin sıfırdan konfigrasyonunu dizmem tam 50 dakikamı aldı ve böbreğime sancı girdi sinirden.
    Ponçik diroit tasarımlarının satılamıyor olması aklıma böyle bir güncelleme getirdi.

Toplu halde satış için ufak birşey hazırladım.

Son düzenlenen: 11 Ocak 2018
    .Paradoks. ve _DODGE_ bunu beğendi.
  2. -yeter123-

-yeter123- User

10 numara 5 yıldız

3. Böyle güncellemeler gelmeyeceği için ve ki zor olduğu için uğraşmayacaklar .

Bunun yerine kendini makro hazırlayıp lf3 lerinizi gelişmemiş b02 lerinizi satabilirsiniz oyum yinede olumlu.

-İyi forumlar.

4. Merhaba ,

+1 / -1 ya da + / - gibi mesaj yazmak yerine biraz olsa bile yorum yazmanız daha yararlı olacaktır.

Mesajınızı siliyorum bilginize.

İyi forumlar.

5. yoruma gerek yok desteklediğimi belirttim oyum daha önemli olduğunu düşünüyorum gerçekleşmesi açısından oy belirler bunu yorum değil ama tabiki gerçekleşmeyeceğide bi gerçek

6. Merhaba ,

Eğer yorum değil oy belirliyorsa oy kullanıp +1 şeklinde mesaj yazmayabilirdiniz. :) Sonuçta burada hatırlatma yaptım.

İyi forumlar.

7. kısa ve öz olmakda karakter meselesidir sayın sm

8. Merhaba ,

Kısa ve öz olmakla sizin yaptığınız aynı mantıkta değil. Burada yazabildiğiniz kadar uzun mesaj yazın demedim zaten. Yoruma dayalı biraz da olsa mesaj yazabilirsiniz sanırım.

İyi forumlar.

9. ben böyle belirtiyorum belkide yoruma dayalı diyorsunuz +1 evet arkadaşım seni destekliyorum olmalı demek ama zaten olması için geçen sürede oyun sağ kalırmı biz sağ kalırmıyız bilmem bir fikir çıkıyor 1 2 sene sonra geliyor neyse ne +1 yazmamı istemiyorsanız bundan sonra ne yorum atarım ne de foruma girerim.

10. Merhaba ,

Şurada illa +1 filan yazacağım diye savunma yazınızdan daha kısa olarak konu ile ilgili düşüncenizi yorumlayıp yazmış olsanız sorun olmayacak. İyi sizlere hiç bir şey demeyelim kafanıza göre forumda takılın biz ne için burada duruyorsak. Uyarı , hatırlatma v.s. yapamayacaksak forumda görevli olmasının bir anlamı yok. Alt tarafı +1 / -1 ya da + / - şeklinde olacağına biraz yorumlayıp yazın dedim. Benim yazdığımdan ne anladığınız tamamen size bağlı bir şeydir.

İyi forumlar.

11. arkadaş gibi 10 numara 5 yıldız yerine sükunetli bir şekilde +1 dedim voooo harika mükemmel bir fikir hemen gerçekleştirilmeli desem de bişey değişmeyecek yorum yapmak için yorum yapmıyorum . Yorum yapmam gereken husus olsa eksik birşeyi olsa eyvAllah eklerim ki çoğu şeylerimde eleştiri bile yapıyorum bazı yerlere dodge vipere falan olsun diğerlerine olsun bu konuda desteklenmesini uygun buldum ve +1 dedim ama değişen birşey olmıcak dediğim gibi ve eklencek birşeyde görmedim ooooo mükemmel olmuş gibi yorumlarada ihtiyaç duymadım sizin görevinizede engelim yok yorumumu silmeniz mantıksız geldi düzeltme yapın deseydiniz yapardık bu bana bir hakeret bence neyse bu yorum sizin için uzun olmuştur umarım ...

12. Merhaba ,

Aslında -1 deseydiniz yeterdi. Hem eliniz kolunuz ağrımazdı zahmet vermiş gibi oldum. Tüh keşke biraz da olsa yorum yazın demeseydim. Bakın hala ısrarla anlamıyorsunuz yok bana hakaret filan diyorsunuz. Burası normal forum değil haklısınız normal forumlarda +1 / - 1 ya da + / - yazıp bırakıyorlar. Dediğim gibi kendi dediğinizi yapma konusunda ısrarcı olmak yerine anlayışlı olabilirdiniz.

Gerçi ne desem siz yine ısrarla +1 konusunu savunacaksınız.

İyi forumlar.

13. Kesinlikle... birbirimizi incitmenin bir faydası yok yorum yorumdur bana göre gereksiz yorumlardan bin kat daha iyi

14. lllecelll

lllecelll User

böyle şeyler çok güzel şeyler şu seproma hangara bi ayar verseler güzel olcak ama iştee..

MaXiMuS bunu beğendi.
  15. _DODGE_

_DODGE_ User

Hangarin yavas acilmasinin bir sebebide cok fazla item birikti ondan yavas.

+1000 lik konu tam destek takipteyim.

MaXiMuS bunu beğendi.
  16. MaXiMuS

MaXiMuS User

Ğüncel :D

17. güncel +1

MaXiMuS bunu beğendi.
  18. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Süpersin kardeşim.

MaXiMuS bunu beğendi.
  19. WolfWar

WolfWar User

Sonuna kadar destekliyoruz :)

MaXiMuS bunu beğendi.
  20. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Arkadaşım konu süper. Değerli adminler şu konuya baksınlar bakalım.

MaXiMuS bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş