Yeni hangar düzenlemesi tam bir berbat

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ΓΣDKIT tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ΓΣDKIT

ΓΣDKIT User

Öncelikle herkesde varmı bilmiyorum ama hangarımda malzemeleri koyduğumuz kucuklarda malzeme olmasına rağmen resim olarak gözükmüyor üzerine mause ile geldimde malzemenin ismi yazıyor supportla yaptım görüşme ikinci hangarda kullanma olmacak diye yeni olarak bu geldi dedi fakat çok saçma dostum resmini cismini görmedim şeyi takıyorum gemiye bazı değişiklikler yapıcam oyun içindeyken unutuyorum gibi vede 5-2 orta portalda satış takas gemi değiştirme ve malzeme ekleyip çıkarma yapabildim halde pete hiç bir şey ekleyemedim neden acaba bi açıklama yapılsa iyi olur.

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Şuanda yaptığım denemelere göre bir sorun göremedim. Lütfen ekran görüntüsü eklermisiniz.

İyi forumlar...

3. ΓΣDKIT

ΓΣDKIT User

Kırmızı kutuya aldığım yerlere mause ile geldiğim andaki halleri ürün var resim olarak yok support yeni düzenleme ile böyle oldunu söyledi ama çok saçma değil mi ne koydumuzu bilmiyoruz ayrıca bi support ise bugda kalmış konfigrasyon sil dene dedi ama denedim olmadı pet olayını hallettim çerezler ile ama bu naptıysam hallolmadı

4. Merhaba ,

• Flash Player güncel değilse güncelleyip tekrar deneyiniz.
    • Farklı tarayıcılar ile deneyebilirsiniz.
    • Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyip deneyiniz.

Şimdi kontrol ettim gizde gözükmeyen şeyler sorunsuz olarak bende gözüküyor.

İyi forumlar.

5. ΓΣDKIT

ΓΣDKIT User

tamam sorunum çözldü başlığı silebilirsiniz sağolun

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Sorun çözüldüğüne göre kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.