Yeni Hangar İle İlgili Bildirimler.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 11 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhaba ,

  Buradan durumu anlaşılır şekilde asıl oynadığınız server bilgisiyle birlikte yazarak support'a bildiriniz. Yoğunluğa bağlı olarak en kısa zamanda asıl oynadığınız server'a aktaracaklardır.

  İyi forumlar.
   
 2. Ah ya gene test sunucusunu kaçırdım :( Hem de 1 gün farkla :( Yenilik var mı? En son yanlışlıkla Aegisimi satmıştım geri alacaktım :)
  Khan adminim bana haber verir misiniz test server açılınca ? Her gün giriyorum en az 30 dk .
   
 3. ne zmn giriyorsun
   
 4. anakin5555

  anakin5555 User

  Bnce iyi olmuş atlama cpu gibi kullanıyoum 50 k uri vermezdim ona :)
   
 5. Ben de iyi olmuş diyordum, ancak hangar binasını fullemişken ek hangar bina satın alması saçma olmuş. Ek olarak razer goliath tarzı gemilerimin hiçbiri yok. Onun haricinde hızlı aktarım iyi olmuş.
   
 6. anakin5555

  anakin5555 User

  Evet mesla goli tasarımları gemi olmuş ama tasarım değiştirme gibi oluyor aktarma :). Yani bence gayet iyi ama hezarfen kalkmış. Yani oyuna para yatıranlara yazıkk.. İyi ki ben almadım :D Ayrıca hangarda tasarımların da gemi olması iyi oldu. Çünkü artık aegis değil de aegis elite bascam açıktan. Birde aegis ve citadelin 80 k uri olması harika olmuş... Bir de venomun gemi olması spectrum sentinel solace diminisher felan iyi olmuş. Çünkü yeni tasarımı harika olmuş gerçekten.... :) (uzun oldu ama :))

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 May 2016
 7. Yanlış bilgi olmasın, eğer alttaki mesajı okursan sadece tasarıma değil; "tasarım + gemi + hangar" ücreti ödüyormuşsun.

  Denemedim.
   
 8. anakin5555

  anakin5555 User

  Adminim spearhead tasarımları duruyor ama kendisi kayboldu onu uriyle almıştım bn 45 k yla :( elite ve veteran kalmış sadece
   
 9. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Teknik Duyurular bölümünde Citadel, Aegis ve Spearhead Gemisi Kaybolanlar diye bir konu var. Sanırım yardımı olacaktır. :)
   
 10. anakin5555

  anakin5555 User

  Adminim sadece sinek değil pusat ve lightning kalmış ama veaga gitmiş
   
 11. leojoнɴ

  leojoнɴ User

  Hiç beğenmedim Pusatı vegaya çevirecem yeni hangar sistemine girdim vega yok saçmalık lütfen lütfen eski haline getirin
   
 12. anakin5555

  anakin5555 User

  Ewt spearheadım da gitmiş bide veaga
   
 13. leojoнɴ

  leojoнɴ User

  oyunu kolaylaştırma yerine sizin sisteminizi dikkat eden saden bilir her gide oyun zorlaşıyor..
   
 14. phdream

  phdream User

  eski hangarımızı istiyorum ..oyun oynayasım gelmıyor bılgınıze
   
  spLaTT^^ bunu beğendi.
 15. _KORSAN_AZ

  _KORSAN_AZ User

  aktarma sistemi gelceğini öğrenince mesela goliden pusata her şeyi olduğu gibi aktarcak sandım sadece cerrahtaki boş kalan jenerator yeri gibi boş alzer yeri oclak sandım çok sevindim ama böle olmadığını fark edince bu akdar saçma bi yenilik görmedim cerrahtan golinin herhangi bi tasrımına geçmek için biile bütün ekipmanı taşamak lazım bu çok saçma yav bari bu düzeltilsin ayrıca tasarımalr artık gemi olduğu için kesilen gemi görevlere işlemiyo o yüzden diceğim şu öncelikle şu ekipman taaşımayı gözden geçirin cerrahtan hazerfene felan geçerken direk aktarsın ikinci olarak her kesilen gemi ve tasarımı sayılsın
   
  spLaTT^^ bunu beğendi.
 16. aynen katılıyorum.
  ben de baştan olumlu yorum yaptım ama şu an çok saçma olduğunu gördüm.
  pusat tasarımından adept tasarımına bile geçmiyor, cidden çok saçma olmuş o yönünü düzeltmeleri lazım.
  yoksa eski hangar bundan kat kat iyi idi..
   
 17. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Anlamıyorum ki oyuncuların memnun olduğu şikayet etmediği bir şeyi neden değiştirip şikayetleri arttırıyorlar. Yolunda giden bir şeyi değiştireceksen ya tamamıyla kusursuz yapacaksın yada hiç ellemeyeceksin. Öve öve bitiremedikleri teknik ekip çok güzel bir teknip ekip gerçekten yapılan her yenilikte bir bug bahane ney eskilerin yaptığı hataların şimdi önümüze çıkması. Emin olun onlar her şeyi o kadar kusursuz ve güzel yapmışki.Hatırlatırım 3D'nin patenti size ait öyle değil mi ? 3D de oluşan her türlü yazılımsal hata 2014 ve sonraki teknik ekibin hatasıdır.3D'de yapılan hatalar 2D'ye de yansıdığı için topu hemen eskilere atıyorsunuz. Emin olun 2013 Temmuz'dan önce bu oyunda bu kadar hata bu kadar şikayet varmıydı ? tek şikayet vardı oda botları kaldırındı.Botların kalkmasını isteyende kaldıranda şimdi pişman.

  2013 e kadar aa pardon ben niye yıl ile hitap ediyorum ki reloaded ve normal darkorbit olarak tarif etsem daha iyi olucak :)

  Reloaded Ekibi:Tamamıyla gereksiz yenilik üzerine kurulmuş bir kuruluş gibi.. + eskiden kalma sistemin ekmeğini yiyen sistem :)

  Darkorbit ise: Şirket karı + oyuncuların kendi arasındaki rekabet üzerine kurulmuştu :)
   
  spLaTT^^ bunu beğendi.
 18. phdream

  phdream User

  eski hangarımı ıstıyorum
   
  YenilMezleR- ve anakin5555 bunu beğendi.
 19. anakin5555

  anakin5555 User

  aynen hangar dha da zorlaşmış
   
 20. Ben hangarın eski halini daha çok beğeniyordum...
   

Sayfayı Paylaş