Öneri Yeni Hangar Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ෴♕DESMEON♕෴ tarafından 29 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

yeni hızlı hangar sistemini istiyor musun ??

1. Evet tabikide bu fikir bi harika dostum <3<3

2. hayır bn eski tarz beklemeyi seviyorum :D

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. herkese merhaba öncelikle darkorbitin hangarının nasıl olduğunu hepimiz biliyoruz bunun önüne geçebilmek için aklıma şöyle bi fikir geldi umarım beğenip desteklersiniz.

planım her geminin özel bi taslak içerik planı olması yönünde gemiyi etkinleştirdiğimizde direk taslaktaki içerikleri geminin içerisine aktarmalı diğer gemilerden otomatik çıkartıp geminin içersine takıp hazır etmeli ne kadar hızlı ve pratik olduğunu düşünsenize sadece ilk başta yapmanız gereken güncelleme gelirse bi kere seçtiğiniz geminin içeriğini nasıl olmasını istediğinize göre dizceksiniz taslağa kaydetceksiniz sonra başka bi gemiden o gemiye mi geçmek istedin zamanın yok savaşın ortasında mısın hemen basıyosun etkinleştire eski gemidekilerin hepsini çıkarıyo ve yapmış olduğun taslağa göre seçtiğin gemiyi olduruyo

basıp geminizin taslağını dizmeye başlıycaksınız .
    (resme çok uğraştım laf etmeyim :D)
    şimdiden destekleriniz için teşekkürler...

Son düzenlenen: 29 Haziran 2017
  2. GREED

GREED User

Her ne kadar 87 bin kere açılan bir konu olsa da +1 yine :)

3. Merhaba ,

Kayıtlı hangar düzenleri - konfigürasyon v.b. şekillerde baya konu açıldı. Hala aktif olan konular var. Bölüm içinde arama yaparak bulabilir ve desteklerinizi devam ettirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.