Öneri Yeni Harita 4-6

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Evet

73,9%
  2. Hayır

26,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu harita seni uçsuz bucaksız yerlere götürecek bu haritada aksiyon bol olacak.

Harita 4-5 büyüklüğündedir ve burada çeşitli türden yaratıklar vardır her şirkettin kendine özel saldırıya korumalı bölgeleri vardır bu haritada en büyük şeyse tetratrhin , khaylon , bifenon ve seprom madenlerinin toplanabilir olması.

Bu haritada UBER Protogit ve UBER Cubikon NPC'leri bulunmaktadır ayrıca boss kristallon , melter gibi yaratıklarda mevcuttur.

Haritada ki belli kısımlarda ki uber cubikonları ve protogitleri imha edip Century falcon ve BOSS kucurbiomu ortaya çıkarmaktır amaç.

Bu yaratıklar sırayla kesildikten sonra seprom yataklarında belli süreliğine khaylon , bifenon ve tetratrhinler palladium gibi toplanabilir olacaktır.

Saldırıya korumalı bölgelerde seprom toplama yatakları mevcuttur pet ve gemi ile toplayabileceksiniz yukarıda bahsettiğim yaratıkları sıra ile keserek khaylon , bifenon ve tetratrhin gibi madenleride gemi ve pet ile toplayabileceksiniz.

Dipnot: Bifenon , khaylon ve Tetratrhin madenleri sırayla kesilen yaratıkların hepsi imha edildikden sonra ortaya çıkacaktır ve 30 dakika boyunca saldırıya korumalı bölgelerde toplanabilir olacaktır. Süre dolunca tekrar yaratıkları sıra ile kesmek zorunda kalacaksınız.

Görseller yakında koyulacaktır.

Harita görselimiz.

Ayrıca haritada hangi şirket sırayla yaratıkları keserse kessin her şirketin tarlasında bu madenler toplanabilecek.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2017
  2. Cillos™

Cillos™ User

O kadar emek sonunda sadece 30 dakikalığına çıkacak olsa da bifenon, tetrathin gibi madenleri öyle toplanabilir bir şekilde bigpointin asla kabul etmeyeceğini düşünüyorum. Geliştirilebilir +1
    Bence bifenon vs. çıkması yerine avantaj kutuları çıkabilir ve o avantaj kutularının içinden bol miktarda seprom, elit mermi (örneğin 200 ucb-100) çıkabilir

3. _DODGE_

_DODGE_ User

Harita görselimiz.

Ayrıca haritada hangi şirket sırayla yaratıkları keserse kessin her şirketin tarlasında bu madenler toplanabilecek.

4. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Mesaj konunuza eklenmiştir.

İyi forumlar...

_DODGE_ bunu beğendi.
  5. EIC'le VRU yer değişse daha iyi bence çünkü StarMap'i açınca EIC sağ alt köşede duruyor.

6. Bence Güzel oyunda Yeni aksiyonlar keşmetmiş oluruz :)

7. anakin5555

anakin5555 User

Ben bu konuyu acmistim ama olmadi kilitlettirdim yinede +1

8. Konu kilitlensin lütfen.

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konu sahibinin isteği üzerine konu kaldırılmıştır.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.