Öneri Yeni Harita Labirent

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Prophecy tarafından 8 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni haritaya gelsin mi?

1. Evet

86,3%
  2. Hayır

13,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Prophecy

Prophecy User

Yeni bir harita fikri ile karşınızdayım. Haritamızın adı "Labirent".

Bir grup oluşturuyorsunuz, haritaya giriyorsunuz ve rastgele bir labirentin ortasına bırakılıyorsunuz. Labirentin ortasında bir üs, içerisinde; hammadde istasyonu, görev denetim kulesi gibi binalar ve bu haritaya özel olan "Labirent Şeref Sıralamasını" göreceğiniz bir bina olacak. Bu sıralamada en çok labirent bitiren gruplar olacak.

Labirentin ortası güvenli bölge, labirentte ilerlediğinizde tel başınıza imha edemeyeceğiniz robotik npc'ler (sayborg gemisi benzeri) yaratıklarla karşı karşıya kalacaksınız. Labirenti takım çalışmasıyla bitirebileceksiniz, ama tek başınıza hiç şansınız yok, gruptan ayrı kalmayın..

• Haritaya girmenin bir sınırı yok,harita içerisinde pvp kapalıdır.
    • Mini haritada labirentin şekli gözükmeyecek, Npc ve grup üyeleri gözükecekler.
    • NPC'ler grubunuzun gücüne göre otomatik ayarlı olacaktır. (Ortalama gücünüzün üstünde)
    • İmha olan grup üyesi labirentin ortasında (başlangıç) yeniden doğacaktır.
    Labirent kapısı her seferinde aynı olmayacak en azından 20 varyasyon olacak ki, her girildiğinde farklı bir labirentten çıkılması gereksin.

Ne kadar güçlü NPC imha ederseniz, introducine-oil düşürme ihtimaliniz de artacaktır.

Son düzenlenen: 17 Kasım 2018
  2. Darion26

Darion26 User

Olabilir +1, ama konuyu geliştirip görsellerle desteklersen çok daha iyi olacaktır. :)

***met*** ve Prophecy bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Çok beğendim. :) Ama burada tek bir şey olsun, Mini Harita da labirentin şekli görünmesin. :) Tam bir labirent olsun yani. Ama NPC ve grup üyeleri tabii ki kırmızı-mavi-yeşil vb. gösterilmeye devam etsin.

4. Prophecy

Prophecy User

Harika fikir :D
    Düzenledim çok teşekkurler :)

5. Harika bir fikir +1

6. Prophecy

Prophecy User

Konu günceldir, destek olalım lütfen :)

7. Cillos™

Cillos™ User

Süper fikir :) +1

8. Şimdi oil ne işe yarar bilmem ama bunun dışında kazancımız ne olacak?

NPC'ler malum uride cimriler.

***met*** ve MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  9. Prophecy

Prophecy User

Grubun ortalama gücünün üzerinde bir güce sahip olacak bu NPC'ler, verecekleri ödül de makul olarak ayarlanır. Ben zamanında açtığım onca konuda ne zaman ödül eklesem hayır yağmuruna tutulduğum için, ödül içeriğini Darkorbite bırakıyorum.

Günceldir.

10. güzel geliştirirsen ve rağbet görürse gelir belki :)

11. Gurubun gücüne göre npc gelme olayını darkorbit ekibi yapabilir mi sence?o_O :D:D

12. katılıyorum

13. Prophecy

Prophecy User

Grubun ekipman durumunu algılayıp daha güçlü vuran, daha dayanıklı NPC'ler doğmasının sağlanması bence hiç de zor bir işlem değildir.

Günceldir ve olumsuz oy kullananlar iş olsun diye vermedilerse rica ediyorum yorum yapsınlar.

14. Bu dediğini DO ekibi yapamaz, yapsada bir sürü sorun. Zaten açığını bulurlar.

15. Do bono yopmoz...

***met*** bunu beğendi.
  16. Prophecy

Prophecy User

Basit bir sistem yapamıyorlarsa işi bırakabilirler hemen, ne de olsa Türkiye Takımına yakışacak çok insan var :)

17. Klavyen mi bozuk?
    Buglar oluşacağı belli ama yinede evet dedim.

18. Prophecy

Prophecy User

Bu arada birşey fark ettim eksi verenlerin hiç birini tanımıyorum. Forumda konu falan açtıklarını da sanmıyorum.

19. Prophecy

Prophecy User

Günceldir

20. summer1905

summer1905 User

Mantıklı ve güzel gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş