Yeni haritalar gelsin mi ?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Tauly__ tarafından 11 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Haritalar gelsin mi ?

1. Evet

80,0%
  2. Hayır

20,0%
  1. Tauly__

Tauly__ User

Yıllardır hep venüste marsta dünyada takılıyoruz :D yani aynı haritalarda aynı yaratıkları kesiyoruz. Şöyle bir güneş ya da ay haritası eklense..Hatta galaksi eklense ve orda yeni yaratıklar olsa...Oyunda Karadelik falan olsa içine girince kaybolsak kendimizi sürpriz haritada bulsak falan...''Karadeliği keşfet'' gibi görevler gelse...

Yani darkorbit daha geniş kapsamlı bir oyun olabilir .Sonuçta bu bir uzay oyunu.Gizemli haritalar olsa ne bileyim güzel olurdu belki.Ya da öyle bir harita olsun ki 5,10 dakikada varabilelim.Orda güçlü yaratıklar olsun vereceği ödüller yüksek olsun.Oyunda yıldız olsun, ''Toz toplama etkinliği'' falan gelsin bir şeyler eklensin.

Son düzenlenen: 11 May 2020
  2. ortaya karışık bir şey gelmesin lag sorunu çözülsün

mirza011tuncay ve kAnUNi bunu beğendi.
  3. oben

oben User

karadelik var zaten git keşfet yeni karadeliğe ne hacet.

4. Tauly__

Tauly__ User

o kadar yazdığım şeyden sadece buna mı takıldın dostum?

5. lag sorunun olmadığı bir darkorbitte desteklediğim bir fikir hep düşünmüşümdür darkorbitle birazcık uğraşılsaydı çok daha güzel bir yapıt ortaya çıkabilirdi(hikayesel olarak şirket savaşları ön plana çıkıp oyunun daha çok kasılma değilde hikaye üzerinden devam edilmesi gibi) daha keyifli bi hale gelebilirdi bence,yinede fikrin güzel ama olucağını sanmıyorum.+1

Tauly__ bunu beğendi.
  6. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

Tauly__ bunu beğendi.
  7. For_You62

For_You62 User

Merhaba,

Geçenlerde İnternette arama yaparken 2014 yılının en iyi Wep tabanlı oyunu ve bir kaç dalda daha ödüle layık görünen oyun " Darkorbit" haberini ulusal bir gazetenin haber sitesinde gördüm...

Hey gidi günler hey, ne güzel ne eğlenceli oyundu diyerek bir kaç saniye gülümsedikten sonra (2008 yılından beri ara ara oynuyorum bu oyunu) son zamanlarda yaşanan ve gecici çözümler üretilen oyunun bu halini düşünerek biraz öfkelendim biraz da kızdım.

O meşhur ata sözünü hatırlatmak isterim " ne oldum dememeli, Ne olacam demeli"

Şuan oyun içi görevler ve yenilikler tatmin edici olsada çözüme kavuşamayan Lag sorunu vb. sıkıntılardan ötürü oyunun o eski ihtişamından eser kalmamış durumda... ne yazık :(

Yenilik olsun tabiki ama önce yazılımsal, altyapı sorunları çözülsün... kanalizasyonu ve elektrik şebekesi olmayan lüks villa ne işe yarar ?

Tauly__ bunu beğendi.
  8. yok arkadaş mevcut sürümü sorunsuz, lag olmadan tutsunlar ve farklı şirket oyuncuları, başka şirketteki klanlara giremesin yeterli oyun mükemmel olur zaten.

9. Tauly__

Tauly__ User

Şu hayır diyen arkadaşlar yeniliğe bayağı kapalı sanırım :D

10. ADANALIM41

ADANALIM41 User

yeni maplerin gelmesi lagı düşürücektir çünkü herkes mevcut haritalara odaklandı ve oyunun alt yapısıda küçültüldü serverlar birleşti şimdi karantinada oyuncuda arttı ve uzunca bi sürede virüs devam ettikçe online sayısı artık şekilde kalacak yeni mapler gelmeside herkesin aynı maplere sıkışıp bl gibi oranın kasmasını sağlıyor bu sayede diğer mapleri rahatlatacaktır diye düşünüyorum +1

Son düzenlenen: 14 May 2020

Sayfayı Paylaş