Öneri Yeni İhale Sistemi YİS

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve FuRKaNSVaTtr tarafından 26 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Siz ne düşünüyorsunuz?

1. Kesinlikle katılıyorum, Destekliyorum +1

59,7%
  2. Hayır böyle iyi, böyle kalsın

40,3%
  1. YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN

Merhaba arkadaşlar

Hibrit İşleyici, Nano Kondansatörü, Mikrotransistörler

Sayborg ve diğer gemileri Hammerclaw ve Mimesis alacak olan arkadaşlar birleştir kısmından saybogu birleştirebilmek için Hibrit işleyici, Nano kondansatörü ve Mikrotransistörler malzemelerini toplamak zorunda. Bu malzemeleri eksra bölümünden satın alarak veya yeşil ganimet anahtarı alıp kutu açarak elde edebiliyoruz. Özellikle hibrit işleyici konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Gerek eksralarda pahalı olmasından gerek yeşil ganimet anahtarında çok nadir bulmamızdan sayborg oili topladığımız halde Hibrit işleyici eksik olduğundan gemiyi alamıyoruz.

Indoctrine Oil

Bir çok sunucuda cyborg, mimesis ve hammerclaw gemileri karantina kapısı yapan oyuncular tarafından alındı. Halen alamayan oyuncular ise karantina kapısı yapacak grup bulamıyor. Grup varsa bile karantina grubuna alan olmuyor. Haliyle oil kasamadıkları için bu gemileri alamıyorlar. Bu yüzden cybrog, mimesis ve hammderclaw ı almak için yeni alternatiflerin olması gerekiyor. Aylık ihale ile her 1 ay bir oyuncu tarafından alınabilir. Ayrıca payment seçeneğiyle oyun yönetimi tarafından belirlenen bir fiyat üzerinde satışa sunulabilir.

Fikrime gelicek olursak bu ve diğer malzemelerin saatlik ihalede yerini alması gerektiğini düşünüyorum. Daha bir çok öğenin ihaleye koyulabileceğini düşünüyorum.

Saatlik İhale

*Apis Droid İnşa Planı(1 Adet)
    *Zeus Droid İnşa Planı(1 Adet)
    *Otomatik PET yakıt alma CPU
    *Dağıtılmış Destekler
    *PET Modül ve Protokolleri
    *Hibrit işleyici
    *Nano kondansatörü
    *Mikrotransistörler
    *Yüksek Frekans Kablosu
    *Nano Çanta
    *Prizmatik Yuva

Günlük İhale

*Oyuna yeni eklenen sadece görsellik kazandıran tasarımlar(Legend,Blaze,Okyanus,Karbonit vb.)
    *Uçuş Düzenleri

Haftalık İhale

*Tartarus
    *Cerrah
    *Pusat
    *G-Champion
    *LF-4
    *Havoc
    *Hercules
    *Demon

Aylık İhale(YENİ)

*Apis Droid
    *Zeus Droid
    *Sayborg
    *Mimesis
    *Hammerclaw
    *Spartan
    *LF-4 Yansıma Sondası
    *LF-4 Magma
    *LF-4 Hiperplazmoid
    *LF-4 Kararsız

Son düzenlenen: 9 Temmuz 2018
    Spinaci ve RΛ¢ØN™»C★« bunu beğendi.
  2. JustRuling

JustRuling User

Dostum böyle olursa oyunun bi zorluğu olucağını pek sanmıyorum o yüzden -1

3. Olurda yukarıdaki şekilde ihale sistemi değişirse milyarları bulan tekliflerle karşılaşacağımızı düşünüyorum. Krediyi o kadar kasmak zaten zaman alıyor. Kolaylık sağlayabilir ama sizin sandığınız kadarda etkisi olmaz.

Ayrıca haftalık ve aylık ihale hakkında konuşmak gerekirse her hafta aynı kişi herhangi bir öğeyi alacak olsa bile ayda 4 adet alabiliyor ve buda yeterizce makul seviyede

4. Prophecy

Prophecy User

Sayborg aylıkta olursa şuan kasmak için gece gündüz uğraştığım hurdaları hiçbir anlamı kalmayacak yani.

5. Sayborg ve hurda ne alaka?

6. Prophecy

Prophecy User

Sayborgu yapmak için gereken malzemeleri üretirken taş toprak kullanılmıyor.

7. Sayborg u yaparken hurdaya ihtiyacımız yok. Oil derseniz onada cevap vereyim. Ona bakarsanız 250 binlik tasarımlarıda uridiumla zamanında alan oyuncular vardı. Şimdi hem ihalede hemde birleştirden rahatlıkla alınıyor onlarada haksızlık olmadımı? Kaldı ki ayda yalnızca 1 kişi tarafından alınabilecek yani büyütülcek bir durum yok.

Karbonit, legend tasarımlarını falan diyorsanız o tasarımların herhangi bir özelliği yok. İhaleye gelmesini yine problem olmayacaktır.

8. Hocam onları ganimet kutusundan kazanıp da hurdalarınızı obsidyene harcarsanız daha kârlı çıkarsınız.

9. Prophecy

Prophecy User

H-HP hurda gerektiren bir parçadır, yaklaşık 5 binden fazla hurda bulunması gerekir bilginize.

10. Onu hurda biriktirip aldıysan zaten hata yapmışsın. Ganimet anahtarı alıp kutu açsan daha rahat hibrit işleyici elde edebilirdin. Bu bir ihtiyaç ve kolaylık sağlanmalı o yüzden ihaleye gelmesi gerekiyor. Ayrıca sayborg dışında 2 gemi daha var bunları almanda kolaylık olabilir. Konu hakkında yapabileceğim tek şey hibrit modülü ve diğer önemli modülleri günlük ihaleye koymak. Bunu yaparsam fikrinde bir değişiklik olurmu peki?

11. Kesinlikle olmalı emeğine sağlık. Hammerclaw için acımam 30 milyar krediyi basarım valla pro çekip satarım skylabtan +1

jarekkk ve FuRKaNSVaTtr bunu beğendi.
  12. Desteğin için teşekkürler :)

Konu hakkında yorum yapmayı unutmayın.

13. [​IMG]

veya

14. Çok güzel yapmışsın eline sağlık :) Pusatı ihaleye eklemeyi unutmuştum onuda eklicem ama Tartarus, Pusat ve Cerrah haftalık ihalede olsa daha iyi olmazmı? Senin fikrini almak istiyorum.

Son düzenlenen: 27 Haziran 2018
  15. Aslında aylik degil 2 haftalik olarak dusunduk cunku yilda 12 gemi az oluyor.dukkanda olan gemiler haftalik olabilir. Pek destek gormedi bu konu.

16. Kime sorsam cyborg, mimesis, hammerclaw ın ihaleye gelmesini istemiyor. Ayda 1 defa yılda ise 12 defa alınabilecek. Burda büyütülcek birşey yok. Zaten her ay olması ve gemierin zor alınabilir olmasından 5-20 milyar arası teklifler göreceğimizi düşünüyorum.

Oyunda bot kullanan oyuncular var, kullanmayan oyuncularda var. Ben bu fikri bot kullanan oyuncular faydalansın diye açmadım. Botlar oyun yönetiminin sorunu onlar botları engellemedikten sonra yapacak birşey yok.

Birleştirden 450 oil 20 hibrit işleyici verip uğraşan oyuncular itiraz ediyor. İtiraz etmelerinin bir anlamı yok yine söylüyorum ayda yalnızca 1 kişi alabilecek. Ayrıca size birşey kaybettirmiyor aksine siz erkenden alarak daha çok faydalandınız.

Aynı zamanda sperhead, aegis, citadel ve goliath 250 bin uridiuma satılan spectrum, sentinel, diminişer, venom, solace gibi gemileri daha önceden uridiuma alanlar oldu. Sonradan onlarda ihalye eklendi. Daha önceden uridiumla alanlar yine karşı çıktı. Burdaki mevzuda aynı ama dediğim gibi erkenden alan oyuncular erkenden bu gemilerden faydalandı.

17. Aynı kullanıcı farklı forum hesaplarından konuya oy atıyor. Boşuna oy atmasına gerek yok aynı kişinin oy attığını adminler görüyor. Kendini yormana gerek yok yani

Bot sorunu o yönetiminin sorumluluğunda onlar engel olmadıktan sonra yapacak birşey yok.

18. şiddetle -1

19. Hiç kimse oil kasamayanları düşünmüyor. Başlarda herkes cyborg alabilmek için karantina kapısı yaptı ama oyunun büyük çoğunluğu bu gemilere ahip olduğundan halen alamayan ve yeni başlayanlar için bu gemileri almak imkansız gibi bir hal aldı.

20. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Aynı IP üzerinden konuya olumlu / olumsuz mesajlar yazmak ve anketi oylamak kurallara aykırıdır.
    upload_2018-6-27_12-8-26.png

Bu oyuncu hesapları, farklı gibi görünse de aynı IP üzerinden kullanılan hesaplar olduğundan, bu konuya mesaj yazma hakları bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

FuRKaNSVaTtr bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş