Yeni iletişim özelliği Hakkında

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba Uzay Pilotları,

Bugün test sunucusu açıldı ve bu yeni iletişim özelliği test edildi teste katılan üyeler lütfen bu konuda bizimle düşüncelerini paylaşsınlar sizlerin bildirimleri bizler için önemlidir

2. oldukça güzel olmuş böyle birkaç yenilik daha gelirse ticaret faciasını affettirir :)

3. serverdde herkeze eşitmı veriyo ama idare eder

4. Konum gerçekleşmiş saolun gerçekleştırdığınız için :)

5. test serverine girdimde oyuna bağlanmıyor ya

6. Lapseki

Lapseki User

güzel bir yenilik. gerçekten gerekliydi. ekipman yenilikleri de bekliyoruz

7. Servere bağlanılmıyo modlarım bilginize :(

8. -balaca-

-balaca- User

aynen bağlanmıyor

9. TEHLİKE

TEHLİKE User

ben test serverına giriş yapamadım bahsedermisiniz biraz bu yeni gelecek olan iletişim özelliği nedir görsel varsa görselde eklerseniz sevinirim

10. nuhdürek

nuhdürek User

biz başkalarına ekipman sata bilirsek çok güzel olur bu fikri degerlendirirseniz iyi olur

11. Merhaba ,

Arkadaşlar belli aralıklarla deneyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Sanırım oyuncu kapasitesi tamamlandığından dolayı girilemiyor olabilir. Test server'ı açıldığında herkes girmek için uğraşıyor ve aşırı bir yoğunluk oluyor.

İyi forumlar.

12. meteor72

meteor72 User

server acılmıyor bilgi verilemiyor .....

server doludur diyorsunuz ama sbah ezanı ile oyuna girmeye çalıştım herkez oyunamı girdi cm yada admin....

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2014
  13. TEHLİKE

TEHLİKE User

dün geceden beri sürekli deniyorum hala giriş yapamadım. giriş yapabilen bir arkadaş foto falan birşeyler atabilir mi? nedir bu yenilik

14. Kral-87

Kral-87 User

test servere giremiyorum :(

15. Daha önce hiç girdin mi ?

16. Kral-87

Kral-87 User

tamam girdim 500k uri geldi :)

17. h.olsun :)

18. bende giridm ageis alcsms

19. [​IMG]

20. qnqa chat bannlıydı o yüzden konuşmadım .P

Konu Durumu: