Yeni istila mı eski istila mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski istila mı Yeni istila mı?

1. Eski İstila

98,6%
  2. Yeni İstila

1,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. off ya OFFF

2. Güncel o zaman desteğe devam !

3. elbet kabul görecek

4. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Dün eski istila vardı ne güzel kasılmıştık. Bugün yenisi geri geldi. :/

5. şaka yapmıyosunuz dimi topluca :D

belkide dünki artçısı idi bi ara gelir gerçeği

6. Yok şaka değil :)

7. baya eskisi geldi hea :D

8. teknik hatamı adamı insanlık çıkarmayın :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    fm ler kızmıyorm bigpointe:mad::mad::mad::(:(:(:(

9. Prophecy

Prophecy User

geldi ama ben haksızlığa uğradım!!!

10. GÜNCEL!!

11. Prophecy

Prophecy User

Bu ne ya darkorbit neyin peşinde istila korsan yine! başlarım haa!!!

12. GÜNCELLL!!!!!!

13. Kardeşlerim eski istilanin yeri başka ancak yeniside o kadar kötü sayılmaz bari şu istilada sıralamaya girenlere ufak çaplı ödüller verilse emin olun yeni istilada canlanacaktir :)

14. günceeeeeelll

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  15. kessssinlikle eski istila. yeni istila en ufak bir halta bile yaramıyor. eski zamanlarda istila günlerini iple çekerdim. şimdi istila olunca off gene mi istila diyorum.

16. Bencede Eski istila geri dönse daha iyi.

17. Güncel! Konu gerilere düşmüş

18. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu gün girdim ama oyundan ve istiladan maalesef pek haz alamadım bencede eskilerden bir günceleme geri gelecekse bunun gelmesi çok iyi olacaktır diye düşünüyorum önceden oyun bile donardı kapıda ama girdiğimde 15 gemi ya vardı ya yoktu bencede artık birşeyler yapılmalı bir oyuncu olarak bu konunda arkasındayım.

19. 166 oy kabul görmüş umarım eski istilayı getirirler.

Yeni istilayı isteyen olacağını sanmıyorum.Rağbet olmamasına rağmen niye yeni istilada durmak istiyorlar anlamış değilim.

20. güncelleme için teşekkürler zaman zaman bende güncelliyecem artık. ancak darkorbit tr forumuna üye olan herkez oy verdi galiba :(
    modum eskiden kasma olurdu ama değerdi, kucurlardan ölümüne kaçardık ama değerdi, bazen kapıda yarım saat sıra beklerdik AMA DEĞERDİ, +10 lvl kapılarında beklerken düşman keserdi tekrar giderdik ama bütün bunların hepsine değerdi. birde şimdi bakın 1 kişi girse giriyor oda 10 sn içinde çıkıyor. baksanıza istila sıralamasına ciddi gemisi olanlar girmiş 70 bin skor yapmış 1. sonra 75. ye bakın 60 puan yapmış (bin değil direk 60) yani 2 yaratık kesen direk sıralamada. eskiden insanlar milyon skorlara ulaşıyor.
    insanlar cins cins :/

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.