Yeni istila mı eski istila mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski istila mı Yeni istila mı?

1. Eski İstila

98,6%
  2. Yeni İstila

1,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. irise garanti olsun diye 230 m bastığımı hatırlıyorum :Darkadaş 220 m basmıştı alamamıştı :D

2. şimdi 70-80 m :D

3. kaç hafta oldu ve cevap vermedin saaygın yoksa bende karışmam oy verdiğin için de sağol!

4. Noluyo niye kızdın ki :D

5. hakkaten noldu :)

6. Darkmen

Darkmen User

güncel. konuyu bulmakta zorlandım :/ şuanda yeni eski karışık veriliyor ama neden tamamen eski olmasın??

7. **CoLa**

**CoLa** User

Keske... Gercekten yakinda npc odullerinden uridiumu da tamamen cekeceklerinden korkuyorum. Umarim eski istila doner. Destekliyorum +1

8. Darkmen

Darkmen User

şöyle bi 18 kişi daha oy verse 200e varsaaak :) ne güzel olacaaaaaak :D

9. Prophecy

Prophecy User

evet güzel olucak umarım olur

10. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

destek :)

destek arkadaşlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2014
  11. Beyler desteğe devam edelim

12. Cok iyi bir konuya deginmissin eskisi cok iyi

13. eski istilayı geri istiyoruz kardeşim bu ne böyle ne ödül var ne bişey içeri girip patladığımızla kalıyoruz hiç kimseye bi faydası yok

*KORCAN96*[GHST] bunu beğendi.
  14. Katılıyorum hiç kimseye bir faydası yok

15. Modum destek yeterli mi :)

16. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konular tabiki destek verilince daha değerli ama biliniz ki bizler her daim oyunun güzelleşmesi adına her konunun arkasındayız ve tabiki bu konuda da iletimlerimizi diğerlerine yapıldığı gibi yapmaktayız konuya destek hiç bir zaman yeterli olmaz olamamalı daha çok destek her zaman + olacaktır.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  17. titans___

titans___ User

modlar görevlerini yapıyor ama bu oyuncudan gelen her fikir özellikle yapılmıyor gibi para ile tasarım alanlar şimdi maur ben pete kamiye 3e 75 bin uri vermişdim şimdi 50 bin ve bazı şeyler değişdi ama bu kadar basi önceden olan istila bile kalkdı yani fuller ben fulum baya yi uri kasarım ama yeni başlıyanlar için hiç bir şey yok oyun forum kötü oldu mesela başlıklar eksik yeni başlıyanları eğitcek bir video yok burası yeri değil de kimse 6 sene olcam aklınamı gelmyor adam çağır diyrsun adama 1 saat şu böyle şu da şöyle skydan yeni başlıyanların haberi yok konu açsam bu kadar güzel konuar arada kaynıycak bunuda iletseniz illa trilyon oymu almalı bu mantıklı ben uri gelcek bir şey de demiyom neticede sizde mod olarak oyncular için bir şey üretiyorsunuzdur ama bu aklınıza geldimi ben ilk zamanlarımı hatırlıyom kimse yardım etmezdi şimdi dha kötü

18. Nefes

Nefes User

Merhaba

Destek alan yada almayan bütün konular iletiliyor kimsenin hakkını yemeden iletimlerimiz yapılıyor bunun ne kadar oy alıp almaması değil olay ama tabiki yoğun şekilde desteklenen konularda ayrı bir yere sahip buda unutulmamalı ama şuda bir gerçek her ne kadar bizlerden bir şey bekleniyor da olsada bir fikire 3000 kişi bakıyor ve bunun 200 ü evet diyorsa bende buna bir şey demiyorum yorumu size bırakıyorum.

19. titans___

titans___ User

yani ben diyom adam skydan haberi yok biz türkler yada trdekiler diyim genel olsun pek okumak olmucak hiç bir şeyde yani çiğnenmiş yemek olsa alcak adamlarız ben okurum trdeki oyuncular pek bakmıyor ben yabancı servırlardan ümitliyim anket yapsınlar stratdan sonra foruma hiç girdinzmi yazısı çıksın ka kişi evet dicek burdaki servırlarda ben hitac var parayla alınıyor diyom adaam kaç senelik adam haberi yok çoğunun sonra bu adam para kazanma derdinde hava alır yada kazancı yüzde 10 artar diyelim ben ne desem modlar yanlış anlyor ben iletmediniz demedim bu hazerfanın aldığı oydan belli tasarımın hali siz kaç oy aldıda bu kadar silik tasarım yaptılar bu fakirler oylassalardı tasarım bumu olsun yada yarışma açsalardı enfes şek,ller de resimler vardı adam bir yerde stand açmışda orda terör legend falan canlı sahne performansı yapmış bu demanerden gelen mermiler çok yüksek demişler yani bu iş yabancılar dabiter hem bende eski dedim 200 olmadımı

Nefes bunu beğendi.
  20. Eskisi daha iyiydi gerçekten.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.