Yeni istila mı eski istila mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski istila mı Yeni istila mı?

1. Eski İstila

98,6%
  2. Yeni İstila

1,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 264.oy aranıyor :)

2. TRWolf

TRWolf User

266. oy aranıyor

3. Konuya destek veren herkes bu konunun parçası sorun yok yani :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. eski istila çünkü yeni istalayı 10 lvlin altındakiler hariç yapamıyor yada o kadar oyuncu kalmadı :D

5. 273. oy aranıyor, hadi arkadaşlar ya oyuncular olarak fikirlerimizi ve isteklerimizi olabildiğince ön plana koymak gerekir diye düşünüyorum. daha iyi bir oyun için

6. Ulan tam ben iste ya. Tam ben. Helal olsun. Su konu basligini okudum. Yaziyi okumadan hemen olumlu cevap verdim. Eski istilalarin tadi bir baskaydi. Kesinlikle sonuna kadar arkanizdayim.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  7. Aileye hoş geldin kardeşim :)

8. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ben bu konuyu neden daha önce görmedim diye kafa mı duvarlara vuruyorum şuan. +9999999999999999999999999999999

9. Hahahaha mutlu ettin kardeşim :D

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  10. Bizde güncelleyelim.

11. konu güncel... bendende olumlu lütfen oylarınızı esirgemeyin:) +1

12. MKS-705

MKS-705 User

(+1) 277 oy gelmiş
    (-1) 3 oy gelmiş

fakat aradan bir sene geçmesine rağmen bu kadar talep olmasına rağmen ve çok aşırı derece az olmsz oy olmasına rağmen bnu neden hayata geçirmiyorler gerçekten gerçekten hayretler içerisnideyim en son geçen kasım oyunda girdimi hatırlıyorum bu konu ya oy oranı uçmuşş 277 olmuş ama neden se hayata geçmiyor :(

BlackGhost™, ISTAKOZ49 ve .-ProzeN-. bunu beğendi.
  13. Konu Güncel...

14. Dostum bunu açıklayacak tek kelime var o da ''Para.''

DO paraya önem veriyor , oyundaki para kaynakları olan oyuncular oyunu bırakmasın , botcular istilada kasılmasın (eski istilada kasılmak için bot atan çoktu eski arkadaşlarımdan biliyorum) diye bunu hayata geçirmiyorlar.

Geçirseler botcular çoğalacak , çoğalınca oyundaki para kaynakları hırslanacak fazlasını çekecekler ve bir yerden sonra oyunu bırakacaklar ya da direk olarak bırakcaklar veya onlarda bot kullanacak.

DO ilk önce bot sorununu çözmeli , kendine özel tarayıcı çıkarmalı.

Bot illegal oyun harici programlara karşı yazılmış bir tarayıcı.

Ben böyle düşünüyorum sizi bilemem..

MKS-705 bunu beğendi.
  15. MKS-705

MKS-705 User

evet çok haklsın katılıyorum sana fakat işte....

özledim seni yazdım bu çıktı darkorbiti kastetmiştim ama olsun yinede dinlemekte fayda var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Mart 2015
  16. Konu guncel. Hayata gecsin su fikir tek arzum.

17. WolfTR

WolfTR User

Artık şu konuya bir el atsanız diyoruz Darkorbit ekibi

18. Ciddi destek geldi zaten yapımcı da demişti özlediğiniz eski etkinlik falan filan belkide gerçekleşir :);)

MKS-705 bunu beğendi.
  19. MKS-705

MKS-705 User

bakıcaz artık :)

20. Kucurbiumlar neden artık gelmiyorda Convict, ravager geliyor anlamıyorum Eskileri özledim

MKS-705 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.