Yeni istila mı eski istila mı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eski istila mı Yeni istila mı?

1. Eski İstila

98,6%
  2. Yeni İstila

1,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kolibasili

kolibasili User

Aynen eski istiladan ne kasılırdık bigboyla girdiğini bilirim kucurbium geldiği kaç kaçabilirsen sonuna kadar destek veriyorum bide bi ben güncelleyeyim

2. Prophecy

Prophecy User

Bu konu neden bu kadar gerilerde :)

3. 321 oy almış artık istilaya kesinlikle düzenleme gelmesi şart.

4. kardeşim bu konuyu destekliyorum inşallah olur.

5. Prophecy

Prophecy User

Artık şu istilayı düzeltmeliler

6. Angel•3

Angel•3 User

Biz de güncelleyelim..

7. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ya arkadaş bu konu neden hala gerçekleştirilmiyor? Hayır zaten LOW yaratıklarının olduğu bir kapı mevcut. İstediğin kadar gir kes. Siz bir de bu yaratıkları neden istilaya koyuyorsunuz? Eskiden heyecanla beklenilen etkinliği şu LOW yaratıklarını koyarak mahvettiniz.

8. Prophecy

Prophecy User

Artık şu konuyu gerçekleştirin.İletilmedi mi bu konu üstlere?

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  9. Konuya sahip çıkan herkese çok teşekkür ediyorum :) inşallah sesimizi duyarlar

10. Boga29

Boga29 User

eskisi tabiki

11. Şunu 338 yapalım :)

12. SORRYAGA

SORRYAGA User

Gelen gideni hep aratıyor.Bir +1 de ben vereyim.Umarım geri gelir eski istila....

13. Ara ara eskisinden açıyorlar ama keşke hep eskisinden olsa...

14. Angel•3

Angel•3 User

Güncel

Prophecy bunu beğendi.
  15. Boga29

Boga29 User

Konu darkorbit istilayı düzeltene kadar güncel

16. mega$06

mega$06 User

Hey gidi be nerde o eski istilalar insta kalkanlı streuner falan geliyodu kolay seri kesip kucurbiuma geçiyoduk gene en az 100m kasardık bide ilk başta seviyelere göre ayrı değildi 1saat sıra beklediğimi hatırlarım şimdide eskisi gibi seviyelere göre olmasa sadece x1den girilse daha iyi olur malum serverlerde boşaldı

17. Eski istila neydi öyle bea kapının üstünde sıranın gelmesini beklerdik düşmanlar gelirdi kamufulaj alıp sabırsızlıkla sıramızın gelmesini beklerdik canavarları kesip kucurbiuma gelince baya süre sıkıp iyi uri alırdık,bize dönüncede kucurbiumlar kaçardık çok güzel kasardık herkes katılırdı,eskisi gelsin.

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bukadar istek olmus halen eski istila donulmuyor eveli gun mu ney girdim yaklasık 10 kisi vardi cok zorlandik bencede eskiye donulmeli.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.