Öneri Yeni Kapı [Triangulum]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_EFSANE_RİZELİ_- tarafından 8 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu ?

1. Evet

33,3%
  2. Hayır

66,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hikkaye; Uzun bir süre boyunca mühendislerimiz evrenin farklı bir tarafına sıçrama denemeleri için yeni bir portal geliştiriyordu portal M33 galaksisine gidiyordu. Geliştirmelerin sonucunda portal sonunda çalışmaya başladı. X-8 İstasyonlarından yollanan uluslar arası barış komitesi pilotları hiç umulmadık bir şeyle karşılaştılar. Pilotların gönderdiği verilere bakılırsa burada eski bir filo istasyonu mevcut fakat uzaylılar tarafından ele geçirilmiş. Teknolojileri çok ileri düzey bir filoya ait ama kime ait bilemiyoruz. Pilotlarımızın yolladığı son mesaj ise şuydu "Donuyoruz ! bütün sistemler devre dışı bir dakika 1 ! hayır hayır ! 10 yok artık 1000 tane tanımlanamayan cisim görüyorum bizim ekibimize doğru geliyor aman tanrım ! bir gemiyi kaybettik ! mürettebatı topluyorlar ! acil destek istiyoruz ! Dondurucu silahları var burası çok soğuk ! Donuyorum..." Pilotlara ne olduğu hakkında bir bilgimiz yok sizden istediğimiz oraya gidip neler döndüğünü ortaya çıkarmak ve o teknolojiye ulaşmak. Merak etme ödülün çok büyük olacak !

Yeni kapıyı nasıl elde edebilirim ?

- Kapıyı montajdan elde edebilirsiniz bunun için tarif şöyle;

50 Bölünme kristali

200 nano çanta 200 yüksek frekans kablosu

30 Tane hibrit işleyici ve 30 adet prizmatik yuva

100 araştırma dosyası.

1000 seprom.

Bu kapının arkasında çok inanılmaz şeyler yaşayabilirsin o yüzden pilot kemerlerini sıkı bağla.

Dalgalar;

1. Dalga

10 Kristallon , 20 Boss Kristallin , 30 kristallin

2. Dalga

30 Kristallon , 5 Boss kristallon , 30 boss kristallin

3. Dalga

40 Melter , 5 uber kristallin

4. Dalga

1 Emperor Kristallon (Gücü %75 düşürülmüştür) 10 Devoruer 30 melter.

5. Dalga

1 Evil you (Düşecek olan kutu içinden 30.000 X4 , 5.000 rsb veya 500 ubr , cbr-100 cephanesi çıkma ihtimali mevcut)

6. Dalga

50 Melter , 10 Devoruer , 1 uber kristallon

7. Dalga

30 Protegit 1 ufo 2 ufonit (ufo ve ufonitlerden cephane çıkabilir)

8. Dalga

30 Boss kristallin 15 boss kristallon

9. Dalga

3 Uber kristallon , 10 uber kristallin , 100 kristallin.

10. Dalga

1 Century falcon , 1 UFO , 1 Devoruer ve 1 Battleray gelecektir.

Kapı bitirildiğinde verilecek olan ödüller;

60.000 Uridium

60.000 X4 cephanesi

300 GG enerjisi

1 Adet HP LF-4 %25 , 1 SPARTAN %10 , 1 Magmadrill LF-4 % 25 1 Partydrill LF-4 kazanma şansı %25 geriye kalan %15 ihtimal ise size hiç bir şey vermeme ihtimali vardır.

30 Ganimet anahtarı ve 30 adet bölünme kristali vermektedir.

Görseller sonra eklenecektir.

2. yeni başlayanlar bunu 3 sene sonra yapar herhalde.

3. Dostum bunu zaten havoclu olan kişileri baz alarak düşündüm.

Yeni başlayan oyuncu havocu hercülü yapıp bunlara yönelir zaten.

4. k.bakmada havoclu kişileri değil sen bayağı lf4 lü full adamları düşünerek baz almışsın bunu . havoclu olsak bile benim gib ibirinin bunu yapması 3 4 saatini belki daha fazla saatini alır biz niye uğeaşalım bizimde vaktimiz kıymetli

Miscozra[Türk] bunu beğendi.

5. Dostum af edersinde havoc hercül geldiğinde de çok zordu yapması.

Şimdi sana soruyorum montaj malzemeleri ile mi yapmak daha kolay yoksa bu şekilde mi ?

Emin ol gammadan daha kolay bu kapı.

6. bak zaten kapıyı geçtim birleştirmesi gammadan daha kolay diyorsun ama içeriğide vaktimizi alıyor diyorum vaktimiz kıymetli bizim giriyoruz onla bunla uğraşıyoruz derken zaman uçup gidiyor çoğumuzun işi gcü var artan vakitlerde oynuyoruz bu kapıyı ben izin günümü harcasam bile yapamam . Kaldıki gereksiz bir kapı

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  7. Senin görüşün bir şey diyemem.

8. Açması full oyuncular için bile çok külfetli olmuş. Şu an böyle bir kapıya gerek olmadığını düşünüyorum. Olumsuz oy kullandım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.