Öneri Yeni Kapı Yüzükleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™*-=ƒυякαη•ιѕ•вαcк=-*™ tarafından 7 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Siz ne düşünüyorsunuz?

1. Beğendim, İyi fikir, Güzel olmuş, kesinlikle gelsin +1

75,0%
  2. Gerek yok, Beğenmedim, gelmesin

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar

Konuyu fazla uzatmıyacam :) Eski oyuncular hatırlar 4 galaksi kapısını tamamladığımda rütbenin üstünde bulunan kapı yüzükleri üçgen şeklini alıyordu. Bunun geri gelmesini istiyorum. Eski hali daha hoş ve estetik görünüyordu.

Üstünde biraz değişiklik yaptım. Üçgenin üzerinde ilavede bulunduğum 3 kapı yüzüğü daha olacak. Bu kapılar Epsilon, Zeta ve lambda kapılarında alınabilecek.

Ayrıca yine aynı şekilde kronos yapıldığı taktirde kronos tacı alacaksınız.

Son düzenlenen: 9 Eylül 2018
    JohnShepard bunu beğendi.
  2. YILDIZ06

YILDIZ06 User

yuvarlak içine yuvarlak köşeli üçgen kardeş daha çok bilardoya top dizme gibi olmuş:D oraya gelene kadar
    oyunda bugün lagtan 15 dk bağlantı hatası aldım 15 dk sonra girdim ondada kesikli lag başladı
    palada lagta adam bana daldı sadece tek yediğimi gördüm:D(470k civarı bir rakamdı )
    3 sayborg cubiye 7-8 saniyede kesiyor.
    kristallonlar sayborg için 5 saniye.
    savaş istasyonları bir ayrı olay.
    1lf4 çıkarmak için ortalama 60-80 sandık anahtarı lazım
    1 gg için 15 pala ortalama bir zeta 1500 gg dersek 22.500 pala eder
    bu palayı toplaman temiz 5 saat istiyor
    daha söylenecek çok şey var bu problemleri çözsek rütbe işi en kolay iş.
    neyseki piyasalarda popiler 10 un üstünde oyun var bunlarla zaman geçiriyorum.
    peki bu oyunu neden oynuyosun diyeceksin biliyorum hemen cevap verim
    sadece bir zamanlar orta okulda zevkle oynadığım oyundu.anıları var bağımlılık işte.
    hepinize iyi geceler dilerim.

3. Bende aynı sebepten dolayı oynuyorum yoksa oyun son yıllarda her yenilikle kötü bir hale geidı.

2010 efsaneydi ama çokta basitti
    2011 pettir apistir zeustur bunların geldiği zamanlar bunlar fena değildi
    2013 Havoc hercules lf4 geliştirme işte bu son nokta olacaktı bundan sonra yenlik çıkarmasalardı bize yeterdi

4. size bize yeterdi ama adminlere yetmezdi yönetime yetmezdi para para para lazım para para para d.... para para...

5. LARK1988

LARK1988 User

valla bana çirkin geldi kusura bakma ama -1

6. tamamen aynı durumdayım söylediklerinin hepsine katılıyorum sadece temiz 5 saat cümlesine takıldım o kadar palayı 5 saatte topluyorsan zaten 1 ayda full olursun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.