Duyuru Yeni Kapilar hakkinda yeni bilgiler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MiiniixMiiniix tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. selam arkadaslar,

Kuiper kapisi Cadilar Bayrami etkinliginden sonra gelecek.

Cadilar Bayraminda baska bir kapi gelecek haberiniz olsun. :)

2. darko_pro1

darko_pro1 User

Başka derken bi etkinlik kapısı var o zaten kesinde farklı bir kapı daha mı var?

3. yok sadece Etkinlik kapisi demek istedigim Kuiper kapisi gelmicek ...

4. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Peki kaynağınız neresi ?

İyi Forumlar

5. Nereden öğrendiğinizi bilmiyorum ama kesin cevaplı oyun içi gelişmeleri moderatörlerin açıklamasına izin verin lütfen. Aksi halde kulaktan kulağa yanlış aktarılıyor hayal kırıklığı yaşıyoruz.

6. darko_pro1

darko_pro1 User

Modum alman ve ingiltere forumumu neyse orada yenilikler söyleniyormuş ama neresinde ben bulamadım.

7. alman forumunda aciklandi bugun isterseniz link atabilirim...

8. 19 unda etkinlik baslıor kapı olacak 13 diro tasarımı gelicek 1i işe yarıor sadece gersi goruntu işe yaran roketlerin hasarını fln artırıor. kuiper da 31 inde gelior :)

9. etkinlik 01.11 kadar surecekmis kuiper ondan sonra gelcek yani ayin 02.11 den sonra ;)

10. darko_pro1

darko_pro1 User

Kardeş alman forumunun neresinden bakıyonuz.

11. vallah linki atmisdim silmisler demekki yasak :(

12. darko_pro1

darko_pro1 User

Konu başlığı versen yeter :)

13. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Durum ile ilgili TR formundan da bilgi yayınlanana kadar bekleyiniz lütfen.

Konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

14. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Takım arkadaşıma ek olarak ;

Bakın arkadaşlar. Bize bilgiler Türkçe ulaşmıyor. Bunun önce çevirisi yapılıyor.

Sonrada Etkinliğin başlama tarihi kesinleştiğinde buna göre duyuru konusu açılıyor.

Şunu da belirteyim , Almanya yada İngiltere Forumunda bizden önce yayın yapılabilir. Çünkü onlar çeviri ile uğraşmıyor.

Ellerine ulaştıkları gibi konu açıyorlar.

Almanya Forumundaki açıklamaya gelince ;

Orada konunun açıldığı yere dikkat ederseniz , Konunun Geliştirici Blogunda olduğunu ve ileriye dönük planları içerdiğini fark edersiniz.

İlgili konuda Cadılar Bayramı ile ilgili herhangi bir bilgi olmamakla beraber , Geleceğe dair bazı yenilikler ile birlikte yeni bir galaksi kapısından bahsedilmiş.

Sayın MiiniixMiiniix , Belirttiğiniz tarihler , Herhangi bir forumda resmi olarak paylaşılmamış.

Farklı forum adminleri sağda solda üyelere bazı bilgiler vermiş , Bunları da forumda yazmış olabilirler.

Üyelerin yorumlarını buraya resmi yazı olarak yazmayın.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.