Yeni kutu içerikleri

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve General*Bey tarafından 13 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yeni etkinliği herkes gibi ben de heyecanla bekliyordum. Ancak kutu içerikleri S.S.S.de belirtildiği gibi değil malesef. Yaklaşık 1.5k x4 atıyorum yaratığa rsb ile karıştırıp ki x4 hasarım 60-75k arası minimum değerden hesaplasak dahi en az 2 2.5 m hasar veriyorum. Ancak sadece 2 tarnom veriyor. Diyelim ki magma sondası kasacağım, 20 dakika boyunca 2 tarnom almak için mi bekleyeceğim ? bilmeyenler için 1750 tane istiyor. şunu açıklığa kavuşturalım verilmesi gereken hasar sıfırlanmadan aynı yaratıksa üzerinden devam mı ediyor (ilk yaratıkta diyelim 2m vurduk diğerinden de 2m geilyor 4m kutusu mu düşüyor) yoksa etkinlik mi çöp ?

cengizcc bunu beğendi.
  2. Aria

Aria User

Etkinlik çöp. Bende baya vurdum. 2. Kutuyu aldım. RB ile vurdum 3. Kutuyu aldım. Çıkma süresini hesaba katarsak. BL haritasında yaratıkları kes. Prometius Lazer al.. Daha kolay :)

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şamandıraya verilen toplam hasarla doğru orantılı olarak şamandıra bir NPC'e çıkarmaktadır. Bu NPC'e vereceğiniz hasara bağlı olarak sizin aldığınız kutu içeriği artacaktır.

İyi forumlar.

4. Sayın modum exp.2 haritasında şamandıraya vuruyoruz en son yaratık olan uber tallon çıkıyor ve ondan gelen kutudan sadece 2 maden veriyor. 2. olarak kutuların kaybolmadığını söylemiştiniz sanırım 4-4te kutuyu almadan patlarsanız kutu yok oluyor 2 kez başıma geldi.

5. Charon80

Charon80 User

kaç vurduğunu hesaplamayacaksın. npc nin kaç hasar yediğini hesaplayacaksın. sen 60k vuruyosun ama kalkandan dolayı örnek veriyorum 5 k canı eksiliyor .

6. Tarnom sayısı az olduğu için ve vuruşa göre değiştiği için bu kadar çıkıyor ama dediğiniz gibi sayılar çok yetersiz. Tek tesellim yeni çıkan teknolojileri vermesi.

7. Hergün bitane hp lf4 alırım diyordum ekmek kırıntısı kadar tarnom çıktığı için 2 haftada 1-2 tane bile zor alırım. Etkinlik gerçekten çöp.

8. Darkorbit bizi kazıklamaya başladı şimdiye kadar 30k x4 attım sadece bir defa kutu düştü onda da 2 tarnom çıktı böyle kazık böyle çöp bir etkinlik görmedim.

Melik•Bey bunu beğendi.
  9. ne olursa olsun kutu düşmesi lazım , kutu düşmesi için sanırım şamandıra ya hasar vermiş olman lazım , yani şamandıra ya hiç saldırmayıp sadece npc ye sıkınca kutu düşmüyor diye biliyorum ama emin değilim

10. Muhtemelen öyle çünkü sıkmadığımda kutu alamadım.

11. İkisine de sıkıyorum hatta 2 dk önce harita kalabalık değildi herkes çok rahat bir şekilde kesti ama bana yine bir şey vermedi!

12. xxkubixx

xxkubixx User

şamandıraya sıkmasanızda kutu alıyorsunuz.
    ben bir kaç kez tıklayamadım şamandıraya ama npcye sıktım aldım kutu.

13. sdurgun

sdurgun User

received_item böyle birşey verdi bunun ne olduğunu bilen varmi

14. Ne yazık ki oyun ekranında göremediyseniz tam olarak ne olduğu bilinemez ama muhtemelen teknoloji verilmiştir.

15. cengizcc

cengizcc User

Alınan nesne: Opitite (480)
    14.02.2019 - 12:36[​IMG]türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.

16. [​IMG]
    14.02.2019 - 12:49[​IMG]Alınan nesne: Gemi dizaynı - Dusklight G-Champion
    14.02.2019 - 12:49[​IMG]türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    14.02.2019 - 12:49[​IMG]Alınan nesne: Opitite (1.120)

Sabır lazım ilk başta bende kafayı yiyordum şimdi hem gemi hem tasarımlar fullendi 4-4 ü kovalayın arkadaşlar

17. Alınan nesne: Gemi - Hekate 4-4 te npcye ne var ne yoksa sıktım, sanırım buna deydi.

18. discordda açıklaması yapıldı, Dün bahsettiğimiz gibi ödül kutuları eksik ödül veriyordu şuan düzeltildiği söylendi. Oyuna f5 atmanız yeterli dendi reset geldi sanırsam. eğer durum düzeldi ise konu kilitlenebilir.

.Paradoks. bunu beğendi.
  19. sdurgun

sdurgun User

14.02.2019 - 13:55[​IMG]Alınan nesne: Tarnom (148)
    14.02.2019 - 13:55[​IMG]Alınan nesne: Opitite (29)
    14.02.2019 - 13:54[​IMG]türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.
    14.02.2019 - 13:54[​IMG]2133726 TP kazandın
    14.02.2019 - 13:54[​IMG]2137 Şeref Puanı kazandın
    14.02.2019 - 13:54
    boş olan yerde isim yok ne verdi acaba baktım baktım birşey göremedim

20. sdurgun

sdurgun User

bu tamir robotuymuş

Manitu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.