Yeni kuvars tarifleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uludogan50 tarafından 17 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. uludogan50

uludogan50 User

Yeni kuvars tarifleri kesin olarak sadece 1 kere mi yapılacak yoksa bir bug mu şu an ki durum? mesela oil den sadece bir kere üretiliyor eskisi gibi tek seferde birden fazla üretme imkanı yok.

2. ben de merak ediyorum onu ilk gün sayı ile alınabiliyordu yine saçma şekilde sadece 1 tane ve 1 kere olmaz umarım çünkü ilk gün millet sayı ile aldı diye hatırlıyorum.

3. KeNBLoCK

KeNBLoCK User

arkadaşlar onu boşverde
    çiçekler 11 k ve 50 oil hızlandırıcı veriyor oda çok az 20 k kuvars ve 500 hızlandırıcı olsa alırdım
    1 prometheus 20 lwl yapmak çok zor 150 k kuvars istiyor 1 prometheusa

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Duyurusunda da belirtildiği üzerine; yalnızca 1 adet birleştirilmesi uygun görülmüştür.

İyi Forumlar.

5. Yanlış hatırlamıyorsam ilk gün birden fazla birleştirilebiliyordu ? O zaman yapanlar aldı yani eğer doğru hatırlıyorsam öyle mi biz de sadece 150 eir alabiliyoruz

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İçerik yanlış eklendiğinden dolayı kaldırılıp tekarardan eklenmesinin sebebi de bu olsa gerek. Doğru hatırlıyorsunuz. Ancak içerik 1(bir) defaya mahsus birleştirilmesi uygun görülmüştür.

İyi Forumlar.