yeni laptop aldim iceri girin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HYDRA tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HYDRA

HYDRA User

Ama benim ana ekran kartim intel 4000 oldugu icin daha iyi performans verir umarim

2. _DODGE_

_DODGE_ User

Serhan o ekran karti ile ****** ü ultra da mı oynadın olm sen kafayı mı yedin ? :)

Sonra neden ekran karti yanıyor oluyor...

O ekran kartının ultura da oynayacağına asla inanmam...

Al bi tane nvidia yada msi kafan rahat sapphire de iyi Gtx 70 civarını tavsiye ederim 2 gb 800 mhz...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Haziran 2014
  3. HYDRA

HYDRA User

Benik aptal kafam olmasaydi simdi adm gibi bir laptop almis cubide kasiliyordum

4. abi eminmisin? windows 7.9 verdi hadi onu geçtim biraz araştır abi nerdeyse en iyilerden o ekran kartı ram önemli değillllll

cubide hiç sıkıntı olmaz kendinide bu kadar sövmene gerek yok rami yükselt en azından paylaşmadan faydalansın :)

5. _DODGE_

_DODGE_ User

Senin ekran karti ne ? + donanim

6. kardeş pc ve ben konuma bakrsan sevinirim + kardeş ben bildigim ram ekran iyi olsun yeter en iyisinden al

7. [​IMG]
    örnek yeterlidir umarım :)
    radeon hd 7850 powercolor 256 bit 1 gb gddr5 paylaşım olayıyla 2.7 gb oluyo

konun linkini verirmisin?

8. **************

9. HYDRA

HYDRA User

Darkman bu benim pcnin baska ekran karti slotu olup olmadigini arastirabilirmsn ben bulamadim nette

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Desene başta bu diye :) model önemlidir bunlarda DX 11.2-11.3 mü ne vardı bunlar yeni model kasma olmaz tamam şimdi oturdu yerine...

Sistem ne ? Bu arada gddr5 ? Olm sen zenon işlemcide mi oynuyorsun ?

11. bakarım ama umut vermek istemem olmayabilirde zaten yok gibi görünüyor ttnet bunun yanına seçenek olarak masa üstüde alabiliyomuşsun değiştirebiliyosan masaüstünü al bence.
    ekran kartının rami gddr5 :) ram ddr2 1066 mhz (overclocklu). DX 11.2 var abi :) baştada söyledim xD xeon işlemci bi ihtimal elime geçebilir ama oyun performansı o kadar iyi değil sunucu işlemcisi olduğu için. anca bütün çekirdekleri kullanırsa avantaj

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Gddr in bende ekran kartının rami oldugunu bilim ama genellikle gddr5 xeon da kullanılıyor...

Sen bana tüm sistem özelliği yaz bi islemci islemci hızı ram vs

13. core 2 quad q8300 2.50 ghz (3 ghzye overclockluyorum genelde)
    hd7850 1gb gddr5
    4gb ddr2 ram 800 mhz (1066 ya overclocklu oda)

14. _DODGE_

_DODGE_ User

Benim anlamadığım bu islemci ile nasil ultra da oynuyon adamlar o oyun icin İ7 islemci belirlemişler 4 gb ram

Ekran karti kurtarıyor fakat işlemciden kaybediyorsun ram gene iyi

Sen bu sistem ile 50 fps alırsın ulturada fakat patlamalarda ise 35 e düşe bilir.

15. abi biosdan extreme geliştirmeyi falanda açıyorum çok ciddi performans veriyor ***** gibi oyunlarda darkorbitte sabit 60 fps

bu arada hangi oyun abi? ben darkorbite dedim 60 fpsyi

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Overclock yani fakat overclock U biliyorsun değil mı zararlarını sistemin yanma olayını daha da yükseltiyor... **** **** vs

17. abi o çocukları kandırmak için uydurulmuş bir hikaye. işlemcinin derecesini sabit tuttuktan sonra hiç birşey olmaz ama tutupda 3.5 ghz ye overclocklayıp fanı 1500 rpm de döndürürsen 10 dkye işlemciyi bulamazsın :)

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Alakası yok sistem normal performansını kullanmanda fayda var overclock sistemin ömrünü azaltır...

Denediğimden bilim...

19. abi masa üstünde overclock yapıyorum zaten çok ekstrem bir overclock yapmıyorum AYRICA fanı 3000 rpm de döndürüyorum işlemciyi fazlasıyla soğutuyor böylece de ömrü çok da etkilenmiyor :) en fazla 1 gün düşmüştür :D

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Overclock sakat iş al bi i7 2011 soket işlemci hızı 3.7 ghz

8gb ram ddr3 cl9

Ekran karti Gtx 60 ve daha ustu

Sonra oyunda yüksek performans mı istiyorsun overclock a da gerek kalmaz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.