Yeni Lazer: Odysseus Lazeri

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 12 Mart 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

  upload_2024-3-12_17-13-12.jpeg


  Odysseus Lazeri ile karanlıkta gizlenerek düşmanlarınızın zayıf anını kollayın. Merhametinizi sergilemek için onlara ölümcül bir darbe indirin.

  OS-L’nin yeteneği, o anda kuşanılan her Odysseus Lazerinde Kritik Vuruş Şansını artırır. Set bonusu etkisini etkinleştirmek için en az 3 Odysseus Lazeri kuşanmak, Kritik Vuruş Şansını daha da artırır.

  Odysseus Lazeri geminize, P.E.T.'inize veya Diroitinize takılabilir ancak Zarafet Darbesi Yeteneği yalnızca geminize takıldığında etkinleşir.

  Odysseus Lazeri (OS-L)

  · Temel hasarı 220'dir

  Kuşanılan her lazer, Kritik Vuruş Şansını %3 oranında artırır ve 3 lazer kuşanıldığında set bonusu etkinleştirilebilir (fazladan %9 Vuruş Şansı). Maksimum Kritik Vuruş Şansı %50 oranındadır (yani oyuncu daha fazla lazer kuşandığında bu oran yine %50 olarak sayılacaktır), bu orandan sonra OS-L sayısını artırmak, Kritik Vuruş Şansını değil yalnızca Hasarı artıracaktır.

  Zarafet Darbesi Yeteneği


  OS-L’nin yeteneği, o anda kuşanılan her Odysseus Lazerinde Kritik Vuruş Şansını artırır. Set bonusu etkisini etkinleştirmek için en az 3 Odysseus Lazeri kuşanmak, Kritik Vuruş Şansını daha da artırır.
  · Ne kadar fazla OS-L kuşanılırsa etkisi o kadar güçlü olur (kuşanılan her lazer için +%3)
  · Yalnızca OS-L'nin temel hasarı için geçerlidir ve dolayısıyla diğer kaynaklardan (örneğin desteklerden) gelen hasarı artırmaz.
  · Kritik Vuruş, Lazerin temel hasarının %200'ü kadardır.

  Lazer Set Bonusu Etkisi

  Set Bonusu etkisini etkinleştirmek ve fazladan bir görsel efekt eklemek için en az 3 Odysseus Lazeri kuşanın.
  Gemide 3 veya daha fazla lazer kuşanıldığında OS-L'nin Set Bonusu Etkisi otomatik olarak etkinleştirilir. Kuşanılan lazer sayısı 3'ün altına düştüğünde Set Bonusu Etkisi kapatılır.
  · Set bonusu etkisinin yalnızca geminizde o anda kuşanılmış olan OS-L'nin temel hasar değerini etkilediğini unutmayın (OS-L, P.E.T. veya Diroit'inizde kuşanılmışsa etkili olmaz).
  · Kullanılan (kuşanan) her lazer, Kritik Vuruş Şansını %3 artırır ve set bonusu, 3 lazer kuşanıldığında etkinleştirilebilir (%9 ek Vuruş Şansı).
  · Set Bonusu Değeri %50 ile sınırlıdır, yani %50'ye ulaştığında daha fazla artmaz.
  · Set Bonusu Etkisi biriktirilemez. Yani 6 Odysseus Lazeri kuşandıysanız 6 Odysseus Lazerinin hepsi için yalnızca 1 Set Bonusu Etkisi uygulanacaktır.


  OS-L kuşanıldı

  Kritik Vuruş Şansı / Set Bonusu Aktif Değeri

  1

  %3

  2

  %6

  3

  %18

  4

  %21

  5

  %24

  6

  %27

  7

  %30

  8

  %33

  9

  %36

  10

  %39

  11

  %42

  12

  %45

  13

  %48

  14

  %50

  15

  %50

  16

  %50

  17

  %50

  18

  %50