Duyuru Yeni LF4 Bug 'u [VİDEOLU ANLATIM]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »●ÚŚŤÁ●«[ĚЙĘŚ] tarafından 1 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bug hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu anket 1 May 2028 14:06 tarihinde sona erecektir.
  1. Acilen düzeltilmeli.

2. Oyun zaten yeterince kötü bunada şaşırmadık.

3. Yeni LF4 dediler bozuk çıktı.

4. BU BUG HARİKA DOSTUM DÜZELTİLMESİN

5. Yeni LF4 ler pişmanlıktır

Birden fazla oy kullanılabilir.
Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Videoda gerekli açıklama mevcuttur. Video supporta iletilmiştir ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu açık hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

2. Hiiç bir şey olmayacak ekmeğini yiyen yiyor olan garibana oluyor arkası olan atı alıp üsküdarda atını oynatır bu oyunda senelerdir görülen ve değişmeyen tek şey bu oldu :)

Kim aksini iddia ederse kördür yada taraf tutuyordur ne diyeyim bundan rahatsız olanlar senelerdir hakkı savunanlara saldırmıştır.

Ben kendimi kurtardım gerisini siz düşünün paranıza yazık olur :)

Bunu yapanların hesaplarında ki LF-4 ler silinmeyecek en fazla bann yazılacak 1-2 gün sonra açılacak.

ŞP TP keserler bide oldu bitti :)

Daha montajda ki bedava LF-4 üretenlerin hesapları kapanmadı bunada müdahile edilmez :)

Ne diyeyim bu oyun daha düzelmez birazdan bir mod gelip konuyuda kitler :)

ECEL bunu beğendi.
  3. Art niyetli olduğunu düşünmüyorum ama oyun açıklarını support direkt göndermelisin.

Forumda paylaşma yaptığında başkaları öğreniyor doğal olarak iyilik yapim derken kötülük yapmış oluyorsun.

Umarım bundan sonra ki arkadaşlara örnek olur.

4. şimdi kardeşim bu bug filan değil bunun sebebi 2 konfideki hiperlerin eşit olmayışı burdan anlaşılan siz oyunu ya tam bilmiyorsunuz yada gelişi güzel sıkıyorsunuz eşitledikten sonra bu sorun meydanda kalmıyor o yüzden senin 36 hiperin en az 8-10 tanesi çöp işte burdada olaya magma giriyor hatta sana herkesin konfisinide burdan söyleyim agırda 22 hiper 14 magma full vuruş ise tabi bu kalkan atmak istersen magma çıkarıcaksın hafif konfide 22 hiper yani 3 diroit hiper olucak konfi budur yani hem hiper hemde magma yapanlar benim winledi ( kazandı ) senin gibi bilmeyler yine kazandı fakat bizden 3-5 az eğer magman varsa dert etme dediğim konfiyi yap savaş

5. Kardeş sen ne diyon ya neyden bahsediyorsun? Videoyu izledinde mi konuşuyorsun acaba merak ettim. BUG diyince aklınıza sadece lehinize olan şeyler gelmesin. Bazen aleyhimize olabiliyor. Misal bu çok büyük bir sıkıntı.
    Zaten supporta ilettim. Herhangi bir art niyetim yok. İnsanların oyun açığından faydalanmaları için burada paylaşmadım. Tam tersi bu sorundan haberleri olsun ona göre hareket edip savaşsınlar. Sanırım kimse videoyu izlememiş, veya neyden bahsettiğimi anlamamış. Zaten yararınıza olan oyun açığını anlatmış olsaydım şuanda bunları yazacak konu kalmazdı silerlerdi + yasaklanırdım.
    Bak hocam dediğin mantıklı şuanlık böyle bir çözüm getirilebilir. Ancak LF4 ün az oluşu veya fazla oluşu yani eşit olmayışı iki konfide ki darbe puanının aynı olduğu gerçeğini değiştirmez. Seni anlattığın sadece şuan için geçerli bir çözüm önerisi. Ancak benim söylemek istediğim zaten olması gereken birşey. Şimdi ilk konfide atıyorum darbe puanın 500.000 ise ikinci konfide 510.000 ise gemin 1. den 2. ye geçtiğinde 10.000 tamir olması gerekiyor. 2. den 1. ye geçtiğinde ise daha az can olduğu için tamir olmasına gerek kalmadan darbe puanın 500.000 olarak devam etmesi gerekiyor. Ancak şuanda hangi konfiye geçersen geç tamir oluyor. Ve bunun sebebi oyun konfiyi değiştirdiğinde algılıyor. Bu oyunun işleyişine aykırı. O zaman konfiye geçtiğimizde o konfi aktif oluyorsa neden kalkanlarımız sıfırlanmıyor her konfi değiştirdiğimizde?

6. İzledimde sözüm meclisten disari yani daha lowda falconu bugla kesenleri , battleray bugunu kulananlari , surpriz harita bugunu kullananlar daha duzgun ceza almiyorken oyuna bir yenilik gelirken elli tane bug gelmesi ile bu oyun takiminin basarisizligini gozler onue sermektedir.

Yani daha bunlari engelleyemeyenler bunu engelleseler ne olacak ?

5-6 senedir Aegisin atis bugu var dedim yavas atiyor dedim bug hala duzelmedi elli kere bahane uyduruldu ne diyeyim birakin bu isleri devlet su isleri...

7. +1

8. Aliens

Aliens User

Evet, bu sorun düzeltilmesi gereken bir durum. Rica ediyorum, gerekli birimlere rapor edebilir misiniz?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.