Öneri yeni lf4 ler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KUMARBAZ tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Düzeltilme gerekli mi ?

1. Evet düzeltilsin

66,7%
  2. Hayır (Uridium vereceğim)

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Şöyle bir şey gördüm.Bu yenilik kim ne kadar inkar ederse etsin gelecek gibi gözüküyor. Bu yenilik gelir ise 16 seviye olan lf4 ümüzü bir üst kademe olan lf4lere çevirip tekrar 16 lvl yapmamız gerekicek buda nereden baksan her seriden yapmaya kalksan buda 45*3=135+normal 45 tane 16 lvl lf4 180 adet lf4 demek ve bu 180 lf4 ün hepsinin 16 lvl olması gerekir.Buda tahmin ettiğiniz üzere baya yüksek meblalarda uridium gerektirir.Benim isteğim 16 lvl olan lf4 lerimizi bir üst kademe lf4 yaptığımızda direk 16 lvl olarak gelmesidir.

İyi günler dilerim ..

2. Bence hiç değmez 128 - 220 arası vuracaksın.

Normal LF-4'lerin isabet ve sabitliği daha iyi.

3. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği konu başlığınız tamamen büyük harflerle olamaz. Lütfen başlığınızı düzeltirmisiniz.

Bu etkinlik hakkında henüz resmi bilgi yayınlanmadı.

Almış olduğunuz bilgiler değişiklik gösterebilir.

İsterseniz bu konuyu Güncelleme ve fikir havuzunda anket hazırlayarak açabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Caps lock açık kalmış fark edemedim

İnşallah değişiklik gösterir ama sanmıyorum :)

3 ihtimal;

Burda kalma imkanı varsa burda kalsın

Taşıma imkanınız varsa taşırsanız sevinirim

Üstte yazdıklarım olmaz ise konuyu kilitleyin ben mesajı alır gerekeni yaparım :)

İyi görevler dilerim.

Bence genel hasara vurduğumuzda en kötü 10-15 bin fark ettirir.Buda sizinde bildiğiniz gibi oyun artık tamamıyla %95 oranında 1v1 e dönmüş durumda ve teke tek mücadelede her bir roket bile önemli :) ki saniyede 10-15 bin civarı hasarı küçümsememek gerekir :)

Düşüncelerin için teşekkürler

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Konunuzu taşıdım ancak sizin anket hazırlamanız gerekmektedir.

Konunuzu düzenleyip anket ekleyin. Diğer üyelerin de desteklerini alırsanız konuyu gerekli yere iletiriz.

İyi forumlar.

6. aLbAy_6¹

aLbAy_6¹ User

daha kesin bişey yok ne olduğu belli değil varsayımlar üzerinden yorum yapmak yada anket oylamak sanırım göle maya çalmak gibi bişey..hele bi görelim bakalım gelecekmi geleceksede nasıl gelecek..

7. Fakat şöyle bir durum var sizin maksimum vuruş için daha az şansınız olacak yani normal LF-4 stabilitede çok önemli rol oynayacak gibime geliyor.

Tabi geliştiriciler değiştirirse bilemem.

8. GREED

GREED User

Olsun bakalım +1

KUMARBAZ bunu beğendi.
  9. daha hazırını geliştiremedik,şu oyunu direk kapatın iflas ettik deyin sizde kurtulun bizde...

GREED bunu beğendi.
  10. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Kesinleştikten sonra oyuna ilave edildikten sonra geri döndürülmesi veya şekil değiştirilmesi çok çok çok zor olacaktır. O yüzden en başından önlem almak lazım bana göre :)

Tam tersi pvpde bu lazerler daha fazla hasar verecekler. :) Geliştiriciler ne yapar bilemem valla :/

Ya başka oyunların videosunu paylaşmak yasak olmasa aradaki farkı gayet net ortaya koyacamda işte ..

11. kQzmik

kQzmik User

ekstra pvp ve ekstra pve güzel olmuşda ekstra darbe puanı abartılı ve saçma olmuş ama oyum evet

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.