Kutlama Yeni Moderatörleri Sevdim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 15 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Forumda gördüğüm belkide en yardım sever ve en tertipli moderetör ve adminler eski kadronun gönderilip kaliteli insanların getirilmesi yerinde olmuş kim yaptıysa ellerine sağlık dert görmesin :D

Yıllar sonra sonunda diyorum başka bir şey demiyorum gelişme var :D

İnşallah bu kalite bozulmaz devam eder :D

2. destekliyorum. forum moderatörleri ilgii davrandıklarını hissettiriyorlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  3. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Görevini herkes yerine getirmiştir. Emekli olan arkadaşlarımızında hakkı yenilmesin sonuçta gönüllülük esaslı çalışıyoruz :) Bu tavrınız için teşekkür ederiz.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  4. Siz pek yeni değilsiniz ama neyse :D

Labirent bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Hakan böyle diyorsa yeni arkadaşlar çok dikkat etsin. :D :) Her an fikir değiştirebilir. ;)

GREED ve .Paradoks. bunu beğendi.

6. Eminim öyledir :D

Son düzenlenen: 16 Mart 2019
  7. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Böyle düşünmene çok sevindim. :) Bu arada, bu 'Yenilere' bende dahil miyim, merak ettim doğrusu. :D

8. uzayl80

uzayl80 User

aa yeni modlarmı gelmiş hayırlısı olsun gerci pek foruma bakamıyorum işlerden younum biraz :D

9. Viraaa

Viraaa User

kiskanma...

10. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Böyle düşünmenize takım olarak sevindik. Nihai gayemiz öncelikle sizlere yardımcı olmak, ikincisi ise aradaki samimiyeti gerekli mesafede ama bir o kadar canlı tutmak. :bouquet:

İyi oyunlar dileriz.

11. Alfa modum hangi serverdesiniz?

12. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Biliyorum, niyetiniz kesinlikle o değildi ama ben yine de bir hatırlatma yapmak istiyorum izninizle; kışkırtacak veya tartışma çıkaracak kelimeler/cümleler/işaret vb. lütfen kullanmamaya özen gösteriniz sevgili dostlarım.

Şimdiden uyumlu tutumunuz için siz sevgili üyelerimize kucak dolusu sevgilerimi sunarım! :red-heart::rose::red-heart:

İyi forumlar...

13. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Neyi kıskanmayayım diye soracağım ama çok anlamsız geldi. :D

Çünkü şahsen kıskanacağım bir durum yok ortada ve ben tamemen objektif bir yorum yaptım. :)

Arkadaşı bilmem ama benim tartışacak vs. yapacak bir durumum yok. :)

14. CSOYLU

CSOYLU User

bizi niye sevmiyon dodge :/