Geri bildirim Yeni Nüfuz SAVAŞI Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

£ƒSÂÑ£*ÃÞÃÇÌ.® bunu beğendi.
  2. 11 tane az olmuş :(

3. Mr.User

Mr.User User

PET kesımlerıne neden puan vermıyorsunuz. Sonucda oda gemi değilmidir.

4. Sıralamada ki 11-100 oyuncu Ödülleri çok az...

En azından

2-10 arasına 10.000 ucb ilave edilebilirdi

11-100 oyuncularïna ise

5 ganimet anahtarı

5.000 ucb

15 günlük vip

75 galaxy gates enerjisi şeklinde olabilirdi...

Yine full+ fullerin kazanacağı boş bir etkinlik.

Biraz da güçlü ,orta ve güçsüz derecede ki oyuncuların kazanabileceği etkinlikler yapsanız daha iyi olur yani herkesin kazanabileceği oyuna renk katacak etkinlikler olmalı.

Oyunda güçlüler daha güçlü güçsüzler daha güçsüz mantığı olmamalı. Güçsüzlerinde güçlenebilmesi oyunu zevkle oynayabilmesi için yeni etkinlikler yapılmalı.

Açıkçası ben tr3 de oynuyorum 7-8 senedir bu oyunu oynuyorum 2009 dan beri tr3 de aynı adamları görmekten bıktım yeni oyuncularda ortaya çıkmalı bunun içinde herkesin faydalanacağı etkinlikler olmalı (özellikle güçsüzler)

iskender_akay bunu beğendi.
  5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

seviye etkinlikleri olsaydi kucuklerede firsat dogacakti bunu dilemistik.gene gucluler guclu klanlar ekip kuranlar kazanacak.

iskender_akay bunu beğendi.
  6. buzmavi

buzmavi User

hehe çakma gemi o:) şaka pet neden puanlama dahil değil fikrim yok ama muhtemelen puan vereydi kısa yoldan kendi petini keserek puan toplayacak çok kişi çıkabilirdi.

7. Ohoo en sevdiğim etkinlikti şahsen , geri ve kalıcı olarak tekrar eden bir etkinlik olması iyi olmuş :)

Eğer girebilirsem SC-1'den çıkmam herhalde :D

8. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bugla puan kazananlar ne olacak mesela falconu uyutarak binlerce yaratık kesenler götürecek yine malı.

9. Ödüller çok kötü o yüzden ödül almak için uğraşmıcam ama ünvanların hepsini alacam

10. Para paradır ... aynı mantık bura için de geçerli. Cephane cephanedir :) Bir gün o işe yaramaz dediğin ödüle ihtiyacın olur da bulunmaz :p

11. Sen ve diğer herkes bunlara ödül diyebilir ama ben demem

DeltA-X4 bunu beğendi.
  12. ödüller ney ?

13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Etkinlik ödülleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

İyi Forumlar

14. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Lütfen üslubunuza dikkat ediniz :) Sakin bir şekilde ilerleyelim.Kimse kimseden üstün değil :)

İyi forumlar

15. Etkinlikteki görevlerin ödülleri diğer etkinliklere nazaran güzel olacak gibi görünüyor.Ama gerçekten sıralama ödülleri biraz düşük.:)

16. Master0735

Master0735 User

etkinlikte bi farklılık yok güçlü olan zaten yapıyor birinciye değilde kazanan şirkete bişeyler verilse daha iyi olurmuş %li şeylerin dışında elle tutulur bişeyi kastediyorum

17. VΛLVE™

VΛLVE™ User

sana kalsa kesecen dimi :D

bilmem benim pc bozuk idareten bunu kullanıyom şimdiye kadar hiç oynayamadım dur bakalım pc gelsin oynarız deneriz
    bu arada 11 görev biraz az değilmi bunlarda kış gibi birini yatığımızda sonrakimi gelcek

18. Battelary bugundan yararlananlar için çok güzel bir etkinlik olmuş sizi tebrik ederim

19. suzcere

suzcere User

etkinlik görevlerinde 100 adet sammle einfluus yok et diye bir görev var nedir bu?nerde bulunur bilgi verirmisiniz

dikduran1 bunu beğendi.
  20. O yazı, 100 Nüfuz Puanı topla anlamına geliyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.