Geri bildirim Yeni Nüfuz SAVAŞI Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba,

Yaratık keserek, görev yaparak veya kapı tamamlayarak toplamanız gereken puanı kastetmektedir.

İyi Forumlar.

2. Kusura bakmayın modum

3. Allah için bi etkınlık cıakrmısalr boş bu bunda sade gucluler kazanır bu ne bıcın etkılnık bide avantaj kutuları gelcekmı

4. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Etkinlik olarak sadece bu etkinliklerimiz yok.Ayrıca bu etkinliktete yaratık keserek puan toplayabilir şirketinize yarar sağlayabilirsiniz.Sadece güçlülere hitap eden bir etkinlik değildir.Kristallon kesenede 2 puan mordon kesenede 2 puan vermektedir sistem :)

İyi forumlar

5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

keske low kapisini bitirselerdi etkinlikle bir lowda yaparlar bu kapiyi yada low disinda tutsalardi .

6. her yaratık 2 puan veriyo falcon kristalon boss uber farketmiyo .... o falcondakiler falcon kesene kadar sen onlardan sayıca çok daha fazla streuner kesip puanı alabilirsin

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

2015 güz savasi olcakti duzeltmede hatali yazilmis sanirim.

8. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bir yanlışlık yoktur. Lütfen tekrardan dikkatli bir şekilde okuyun.

İyi Forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  9. VΛLVE™

VΛLVE™ User

modum streuner de 2 puan herhalde

10. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Evet bütün npc ler 2 puandır.

İyi Forumlar

11. Tom_Cat

Tom_Cat User

Bir ara düşman şirket oyuncusu imha etme etkinliği vardı,hani şu 5 yıldız verilen imha edildikçe azalan etkinlik.niye kaldırıldı anlamadım.nufuz savaşı görevleri güzelmiş.en azından 400-500 uridyum vermiyor artık :)

12. TheMaster

TheMaster User

Etkinlik güzel fakat 1. olan kişiye verilen ödüller bence artırılmalıydı :)

13. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Siz scoremageddon etkinliğinden bahsediyorsunuz.Ancak kaldırıldığı hususunda bir bilgi verilmedi.Zaman içinde karşılacağız inşallah :)

İyi forumlar

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

2014 Güz Savaşı'ndaki temel değişiklikler şu şekilde: yazilmisya ben onu 2015 olcak gibi dusunmustum tmm tesekkurler:)

15. arkadaşalr ben eicim ben şimdi mmo tasarımı alsam yınede mmo-vruya %7 daha fazla hasar verıcekmıyım ???

16. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Evet verecektir. Aralarındaki fark sadece görselliktir hangi tasarımı alırsanız alın kendi şirketinizin tasarımın özelliğini kullanacaksınız.

İyi Forumlar

17. TR1 sunucunda nüfuzda şuan sıralamadayım ama şunu açıkca söyleyebilirim ödüller hiçte çekici değiller en azından ilk 3-5-10 dakilere çok daha ilgi çekici ödüller verilebilirdi 20 k x4 nedir Allah için dalgamı geçiyorsunuz ? Darkorbit ekibini kınıyorum.

:) iyi güzel dyorsunda 23bin puan kastım 2. gün dolmadan ve daha 5 gü var sence karşılığı bu mu olmalı ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2015
  18. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Darkorbit bu sıralama sisteminden vazgeçmeli artık. Bence şöyle bir sistem uygulamalı;

50.000 puan üzeri ....
    25.000 puan üzeri .... gibi. Sıralama sistemi olunca güçlüler kazanıyor, güçsüzler kaybediyor.

19. FratOyan

FratOyan User

Etkinliği genel olarak değerlendirirsek, her oyuncu seviyesine uygun olması gerçekten güzel... Fakat ödüller biraz düşük gibi özellikle "ilk 100" için... :) En azından 100 Enerji olabilirdi. Olsun yine de ben beğendim etkinliği :)

20. HEREDOT

HEREDOT User

bu etkinlik daha çok guçlu kişilere gore kendısını geliştemiyen kişiler nolucak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.