Geri bildirim Yeni Nüfuz SAVAŞI Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. STEADY

STEADY User

Yanlış düşünüyorsun, ben dün başladığım yeni bir gemiyle 8bin puan yaptım o kadar da zor birşey değil yani

2. HEREDOT

HEREDOT User

8 bin puan sence çokmu onu soylede ben yuksek goremedım

3. güzel etkinlik fakat biraz zor

4. STEADY

STEADY User

yanlız yaptığım gemi 1 iris 3 lf3 :) hem bu puanla ben sunucumda 170ci sıralardayım az bişey iyi bir gemim olmuş olsaydı ilk 100de olurdum

5. THEMIZ

THEMIZ User

bugün alıp bitiremediğimiz görevi yarın devam ettirebilecekmiyiz yoksa bugun 23.59 da bitiyomu ?

6. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Türkiye saati ile 00:59 görevler bitiyor.

İyi Forumlar

7. arkadaşlar ödüller verildimi verildiyse neden bana bişiy yok

8. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Ödüller dağıtılmıştır. Lütfen seyir ve balansınızı kontrol ediniz.

İyi Forumlar

9. admin arkadaşım etkinlik yapmışsınız ödül koymuşsunuz. 10 gün uğraştık 10. olduk 11. sıranın ödülünü verdiniz. suporta defalarca yazmama rağmen sorunu çözmediler. bari yalandan ödül veriyoruz diye milleti kandırmayın. ya da söz verdiğiniz ödülleri verin. insanları aptal yerine koymayın.

kime dağıtılmış benimki niye gelmedi. 4 gün oldu*

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Şubat 2015
  10. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Supportla iletişime geçiniz lütfen bizlerin sizlerin hesaplarını inceleme gibi bir durum söz konusu değildir.

İyi Forumlar

11. Countdooo

Countdooo User

Güzel olan bir etkinlikdi.....

12. Sadece ünvanlar için katıldım, eğlenmedim. En azından özel bir bonus kutusu olmasını isterdim.

13. VΛLVE™

VΛLVE™ User

nüfuz savaşı biteli günler oldu ama benim hala 1 görevim var :D

14. yapılan etkınlık güzeldı fakat görev 11 tane çok az olmuş gunluk 5 görev olsaydı ınsanlar daha fazla oyunda kalır ve ılgısını çekecek veya bazı şeylerı yenı keşfedecek en basıtı berbat olan oyun düzenınden en azından görev yaparak vakıt geçırecektı..

15. suporta defalarca yazdım. ilgilenmiyorlar. bu ödülü kim koymuşsa da vermiyorsa bana onun telefonunu verin. support sadece oyuncuları cezalandırmak için açılmış cm ve adminlerin görevi de aynı. oyuncularla ilgilenen kimse yok mu. ödülümü çalan hırsız kim?

16. Merhaba ,

İlk olarak bizler forumdan sorumluyuz yani oyuna müdahale etme yada hesap inceleme yetkimiz yoktur. Bu nedenle server bilginiz ve ID'niz ile birlikte durumu anlaşılır olarak yazıp support'a bildiriniz.

Yapılabilecek bir şey varsa yardımcı olabilecek tek yer support'tur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.