Öneri Yeni Özel Lazer Cephanesi !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PЯİMΣ•THΣ•LΣGΣND tarafından 28 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu öneriyi nasıl buldunuz ?

1. Beğendim.

oy sayısı 27
    87,1%
  2. Beğenmedim.

oy sayısı 4
    12,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar,

Lazer cephanelerinin neredeyse hepsi uridium ile satılıyor.Sadece en basit lazer cephanesi credits ile satılıyor.Bir öneri konusunda x2 lazer cephanesinin credits ile satılması önerilmiş.Bu konu 2014'de açılmış sanırım Bigpoint bu lazeri credits ile satmak istemiyor.

O halde oyuna yeni bir lazer cephanesi getirilebilir ;

Cephane NCB-100Fiyat
    [​IMG]Bu özel lazer cephanesi yaratık gemilerini parçalamak için geliştirildi ! Bu cephane yaratık gemilerine 2 kat hasar veriyor.Ancak insan gemilerine karşı tamamen zararsız.15 C
    Yani bu lazer cephanesi yaratık gemilerine x2 vermekte ama insan gemilerine hiç hasar vermemektedir.

Yeni çıkan lazer topları gibi bu lazer cephanesi de yeni başlayan oyuncularda dahil olmak üzere herkesin çok işine yarayacaktır.

Destek olmak için ankete oy verebilirsiniz.

Teşekkürler.

Son düzenlenen: 28 Mart 2017
  2. U ile satılmalı. Zaten JOB-100 türünde bir cephane var. Bu tip cephaneler C ile satılmamalı.

3. Neden uridium ile satılsın dediniz acaba merak ettim.Dükkanda credist ile satılan cephane yok.Burada npc'lere 2 kat hasar , gemilere ise normal x1 cephanesi hasarı veren bir lazer cephanesinden bahsediyoruz bu uridium ile satılınca ne özelliği kalıyor ?

4. Forumda aynı değil benzer bir çok konu var:

Bunlar açılalı bayağı bir süre oluyor ve hala gerçekleşmiş değil.

Bu fikir de benim hoşuma gitti umarım üçünden biri gerçekleşir de şu oyuna artık yeni oyuncular gelir, eskisi gibi bir haritada en az 20-30 oyuncu olur 2-3 kişinin takıldığı haritalardan sıkıldık.

Oyum olumlu

5. LCB-10 çöp olabilir, NCB-10 oyunculara hasarını 0,5 yaparsan iyi olur :)

6. Aynen bu da doğru lcb-10'dan az vurması daha mantıklı olur.

7. Konu önerileriniz üzerine düzenlenmiştir.

8. Yaratığa 2 kat vurabilme özelliği kalıyor dediğinize göre. Fiyatı 0,1 U olabilir diye düşünüyorum.

9. Şimdi şöyle düşünelim.

Kristallon 700.000 Toplam cana sahip. Diyelim ki 31 Lf3 var. Hiç karavana olmadan 2325 lazer cephanesiyle kristallon ölüyor.

Peki 2325 lazer cephanesi kaç uridium oluyor sizin hesabınıza göre 232 uridium.

Peki kristallonun ödülü ne? 128 uridium.

10. Bu da güzel bir fikir.Konuyu tekrar güncelliyorum.

Duck▲ bunu beğendi.
  11. JOB-100 de öyle. Kişi nerde kullanması gerektiğini bilirse verim alabilir.

12. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Arkadaşlar yeni başlayan oyuncular için gerçekten güzel bir fikir. Açıkcası saçma sapan bir sürü cephane var daha yenisi mi eklecek diyerek girdim konuya ve mükemmel bir fikirle karşılaştım :)

Uridyum ile satılmasın. Yeni başlayan insan için Uridyum ile satılmasını önermek saçma. En son düzenleme çok güzel olmuş. Yaratığa 2 kat, oyuncuya ise vurmasın. Fiyatıda güzel bir fiyat. Oyum olumlu. Ama Bigpoint yeni başlayanlar için pek yenilik yapmıyor bu güzelim fikride ziyan etmez umarım..

13. Merhaba ,

+1 / -1 ya da + / - şeklinde olmasındansa biraz da olsa düşüncenizi yazarsanız daha yararlı olacaktır.

Mesajınız silinmiştir.

İyi forumlar.

Duck▲ bunu beğendi.
  14. +1 iyi olur ama eğer lazer sıkma rengi ve NCB'nin açılımını yazarsan iyi olur. Bu arada lazer rengini mor seçme çünkü mor renk dağıtıcı lazerde var...

15. Gerçekten güzel olur ama 15 c çok az . 50 c olsun tanesi oyunculara zararsız olarak kalsın bence. Ama yaratiklara x2 vursun. Eğer 0.5 olursa bile u ile satılması için ortam hazırlanmış olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.