Duyuru Yeni oyun sorunu.İrisleriniz patlamasın..!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 3 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar oyunda geçen hafta irislerimi tamir ettim elimle 10 tanesini sonra oyunda (5) yazması yerine (5.2) yazıyordu. Hangardan baktığımda irislerin hepsi 5 seviyeydi. Ama oyunda 5.2 yazıyordu. Sonra oynadım falan 6 yaptım. Sonra savaşırken birden 2 irisim patladı.
    Cpu tak diyenler olacak zaten ekstralar yetmiyor birde hangarda hepsi 5 seviyeydi bende cpu koyma ihtiyacı hissetmedim. Ama sonra oyun hatası yüzünden 2 irisim patladı.[​IMG]

2. extralar slotuna otomatik lazer , roket vb. alma cpu lar takmassan yetiyor.benimde insta takılı kamu takılı mayın turbo vs takılı hatta otomatik lazer güncelleme bile takılı.buna rağmen boşluk varki takıyorum tamir cpu.cephane ambarı genişletme cpunun kalkmasıyla bir sürü boşluk alan oluştu extralarda.

3. Oyunda bazen görselde hata olabiliyor.

32 tamir cpu takman lazım.Slot yerin olmasa bile gereksiz birini çıkar.Hiçbiri irislerin tamirinden daha önemli değildir.Bu yüzdne 32 tamir diroitini takman lazım.

4. Supporta başvurursan elindeki fotoğraflar ile zaten oyun sorunu olduğunu görüp geri verirler 2 irisi. Öyle olmasa bile bildiğim kadarıyla her hesabın 1 kez patlayan irislerini geri alma hakkı var supporta yazarak bunu kullanan çok arkadaşım oldu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.