Yeni oyuncu yol haritası

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ModernKöle tarafından 26 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. oyuna başlayalı 2 hafta oldu. çeşitli goli tasarımları ve vengeance tasarımlarım mevcut.
    13 lvl
    5 flax , 3 iris (6 seviyeler)
    SLL-02 9 adet, 15 lf3, 2 lf4
    13 elit kalkan
    17 elit hız
    cpu lar ve roketatar full
    *1 prometid güçlendirmeli 3800-5100 dmg yaratıklara karşı.
    alpha (dalga:protegit / *2 gününü bekliyorum.)
    Beta (dalga: protegit / *2 gününü bekliyorum.)
    Zeta (9. bölüm / *2 gününü bekilyorum.)
    Sky-lab temel modül 12 lvl devaamı 1 eksik lvl.
    arge 5 puan dağıtılmadı.
    soru 1 - Zeta yı güçlendirmeli olacak lazerlerle *1 de bitirebillmiyim. 150k *2, 100k *3 var)
    soru 2 - gelen urilerle Pet hemen alınmalı mı yoksa daha erkenmi (irisler -3adet- tam değil şu an)
    soru 3 - kaynaklarım genel olarak hangi doğrultuda yönlendirmeliyim. örneğin; iris fulle>diroit tasarımı al > pet e başla. gibi ?
    Tecrübeli oyuncuların fikirlerini bekliyorum. İyi forumlar...

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

Soru 1 : Evet, x1 ile zeta kapısını bitirebilirsiniz fakat bu biraz zaman alacaktır. Eğer x2 veya x3 kullanırsanız daha hızlı bitirebilirsiniz.

Soru 2 : Ben açık arttırma ile irislerinizi tamamlayıp, kapıdan aldığınız uridiumla petinizi almanızı ve geliştirmenizi tavsiye ederim.

Soru 3: Öncelikli olarak irislerinizi ve droit düzenlerinden burgu ve güve düzenini almanızı öneririm. Bu şekilde daha kolay kasılabilir ve kapı yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

ModernKöle bunu beğendi.
  3. Teşekkürler admin. peki devourer yaratığı dönülerek kesilebiliyormu. şu an gemimin hasarı *4 le bile kafa kafaya yarışamaz onun hasarıyla :D internette hep full gemilerini videoları var o yüzden kesitremiyorum. birde kronos ödülünü mü almalıyım *2 günü ödülünü mü şu aşamada beklettiğim kapılar için soruyorum ??

4. uzayl80

uzayl80 User

deveyi kesmek için önce yanındakilerini kescen onları kesince devenin kalkanı iner sonra bascan şab mermiyi mavi barı sıfıra cekip x4 mermiyle işi bitircek uzakdan uzakdan zetadan devam havokları tmmla diğer kapıları hertürlü haledersin beklesin onlar agırlık zetada olmanı güçlenmen için