Yeni Oyuncular Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve xXxMACGYVERxXx tarafından 10 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu oyunu epeydir takipteyim bi hesap açtım oynamak için tek başına bir yere gelinebilecek bir oyun olmadığı gibi birde bu ardı ardına çıkan etkinliklere 8 iris gemimle yetişemiyorum bu yapımcıların bizleride düşünmesi gerekmez mi ? yeni başlayan birisi olarak çok gerideyim ve bu canımı çok sıkmaya başladı. 20 zeta yaptım zoru zoruna ama gelen havoc sayısı 3 bunun açıklamasını istiyorum nasıl bir iştir bu ?

2. havoc şans işi lakin o 20 zetayı pazar günleri yapsaydın 2000 günlük dosya ve 1000 yeşil ganimet anahtarı alırdın.Yeşil ganimetlerle altın korsan sandığını açar zeus ve apis droidini tamamlar veya tamamlamaya yakın olurdun. ayrıca pazar günleri 1 değil 2 havoc düşüyor. Bende senin gibi az gelişmiş sayılırım 600 saatim var lakin yaklaşık 1.5milyon uriyi cahilliğimden çöpe gitti diyebilirim daha apisi bile tamamlayamadım şuan tek yapabildiğim paladyum toplamak.

3. Zaten Pazar günleri yapıyorum ama oyun hep etkinlik getiriyor biz daha apis zeus havoc herkül fullemeden her ay yeni etkinlik oyun komple eşki oyuncular icin yapılmış bir oyun bu sorun çözülme li

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Oyuna yenilik, etkinlik vb şeyleri getirenler test ederken çeşitli güçlerdeki hesaplarla denemiyorlar ki oyundaki güçsüz , orta seviye ve ileri seviye oyuncular arasındaki dengeyi anlayıp bilsinler. :) :D Belli bir seviyedeki hesaplarla deneyip test ediyorlar ve böylece yenilikler + etkinlikler filan oyunda dengeleri alt üst ediyor. :)

Şimdi test ekibinde olan birisi LF-3'lü , flax'lı , argesiz veya 3-5 argeli gemi hesapları ile mi deniyor sanıyorsunuz ? Eğer öyle olsa zaten gelen yenilik veya etkinlikler biraz daha dengeli + adil seviyelerde olabilirdi.

Neyse senelerce uğraştım ve uğraşılsa bile bir şey değişmeyecek. Karar verme yetkisi olanlar bildiğini yapmaya devam edecek. :)

5. Merhaba,

Yeni oyuncular şu an ki güncellemelere yetişmekte zorlanıyor olabilir bu konuda size hak veriyorum. En iyisi güzel bir klan bulup, arkadaş edinip onlarla birlikte oynamak :)

İyi Forumlar.

6. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Adminim dalga mı geçiyorsun yeni başlayan oyuncu gemi yükseltme modüllerine ulaşamaz ki ömür boyu ezik olarak devam eder. Yada oyunu bırakır. Bizzat ben olsam yeni başlayan oyuncu olarak oynamam bırakırım.

7. Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat edin, dalga geçmiyorum tabi ki. Öneriniz varsa arkadaşa söyleyebilirsiniz. Oynayıp oynamamak sizin özgür iradenizdir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ocak 2021
  8. smoonrise

smoonrise User

Oyun çoook eskiden ama çoook eskiden tek başına oynayıp herkezin başına bela olabileceğin kadar özgür ve istersen bireysel oynayabileceğin bir platformdu yada klanınla kalabalık sohbetli şamatası gürültü patırtısı bol olarakda oynayabilidin her ikisini yapmış bir oyuncu olarak her ikisininde güzel olduğu dönemler oldu . artık oyundaki tek denge PARA artık küresel kriz mi sebeb şirket politikası mı bilemem oyuncu ve oyundan alınan keyif yerine önem sırasında ilk sıra oyunun sahibi olan şirkletin PARA nasıl kazanacağı bundan dolayı yeni başlayan , eski oyuncu orta seviye oyuncu gibi kavramları önemsemmiyorlar . Yeni başladın ise ver PARA 10 irisi ol ver PARA uridium ile zetanı yap 1 pazar gününde full havoc ol buı kadar basit onların hesaplaması bunu yapmak yada yapmamakta özgürsün ama sana kimse zorla uridum çektiremez bunuda unutma diyor :)
    Zeta konusunda 2x gününde yap sadece gg biriktir en azından kapıdan 1 kere yakalarsan 2 tane almış olursun havoc .

9. siz bu kabalıkla anca oyuncu kaybedersiniz nasıl bircümle bu (Oynayıp oynamamak sizin özgür iradenizdir) ben başladım bu oyuna sizin gibi admin koyuyolar sonra oyun gelişmiyor tabi gelişmez.!!!

10. oben

oben User

yetişemezsin kardeşim boşuna uğraşma kapı çıkarmışlar 1 kolay 1 zor zor olanı yapanlar anlaşılacağı üzre fuller zaten herşeyleri var kolay olansa oyun tabiriyle ezikler tayfası kolay kapı kolay ama bişey verdiği yok zor kapıya bitirme ödülü yeşil lazer koymuşlar 5 bin 10bin arası kolay kapıda oda yok yani güçlüye var güçsüze yok sebep sinirlen öfkelen para yatır biran önce oyunun niğmetlerinden faydalan yoksa ömür boyu 8 iris takılmaya devam.birde kalkmış bana diyorki oyun hakkında bir çok konuda olumsuz mesajın var oynayıp oynamamak özgür iradende olumsuz yazman yasaktır.hep aynı zihniyet o yasak bu yasak işine gelirse gelmezse oynama ama olumsuz yazıp milleti tırstırma belki para yatıran olur.sırası gelincede bizlerde sizin gibi oyuncuyuz aynı şeylerden maduruz gönüllülük esasına dayalı çalışıyoruz iyi güzel çalışmaya devam edin.

11. Merhaba,

Herhangi bir kabalık yaptığımı düşünmüyorum, bizde bu oyunu oynuyoruz ve sizin sorunlarınızı yaşıyoruz. Birbirimize karşı olan üslubumuza dikkat etmeliyiz. Oynayıp oynamamak sizin özgür iradenizdir bu çok normal bir durum. Bu cümlede yanlış olan nedir ? Lütfen biraz sakinleşmenizi rica ediyorum.

İyi Forumlar.
    Aslında temel sorun sizin her postun altına kötüleme amaçlı bilinçli yazdığınız mesajlardır. Oyunu eleştirmek en doğal hakkınız fakat bunu üslup ve etik kurallar çerçevesinde yaparsanız bu bir anlam kazanır ve geçerli olur. Siz bu kuralların haricinde yönetime karşı asılsız itham ve suçlamalar ile maalesef sadece kendi kredinizi tüketiyorsunuz. Daha önce yazdığım gibi yıkıcı yerine yapıcı olursanız belki bir şeyleri değiştirmek daha kolay olur.

İyi Forumlar.

12. oben

oben User

bunun diğer anlamı işine gelmiyorsa en kibarını söylüyorum dahada derin anlamları var ama en kibarı işine gelmiyorsa kapat git.demektir.
    bu sizin bakış açınız ben hiçbir yöneticiye ithamda bulunmadım size göre itham olabilir bana göre değildir nasılki oynayıp oynamamak sizin özgür iradenizdir size göre normal bana göre değilse buda öyle işte.ben kendimi tüketmiyorum oyun başlangıcım 2006 12.ci ayın 26 sı hala tükenmedim ama senin gibi nice yönetici sevdalıları gelip geçti buradan birgün sende gideceksin hiç kimse baki olmadı bu forumda nice mavi adminler atabeyler nice mücadeleler oldu sen o gün yoktun bile ama ben vardım hepsine şahit oldum bu oyunu bırakmama nedenim sadece bağımlısı olmamdan oynadığımda yok işte orda burda vakit geçirir olduk.ama görüyorumki hep bir tehdit hep bir yasaklama mantığıyla yok cezan giderek artıyor yok sicilin oldukça kabardı mutlu olacaksan banla knk yeterki gönlün olsun sorun değil ben kendimi biliyorum sen bilmesende olur.

GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  13. N/A​