Öneri Yeni oyuncular için öneri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SCaRFFaCe tarafından 23 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gerekli mi ?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Arkadaşlar bazen yeni başlayan oyuncuları görüyoruz ve bu kişilere istek attığımızda veya sohbette mesaj attığımızda bize cevap vermiyorlar. (Bilemedikleri için veremiyorlar) Bu oyunculara istek attığımızda şu kişiden grup isteği geldi gibi bir mesaj gönderilebilir. Ekrana gelen büyük bir uyarı ile şu kişi sizinle grup kurmak istiyor. Kabul etmek için bu adımları izleyin gibi eğitim ekranı gelebilir. (Kısaca grup ekranını hatırlatan bir yardım bölümü)

Amacım yeni başlayan arkadaşlarımızın birlikten, yardımlaşmadan haberdar olmaları. Bazen böyle kişileri görüyoruz. Yardım etmek istiyoruz ama kendisi oyunu çözmüş değil.

Bu belirttiğim eğitim mesajları kullanıcıya 5 gün boyunca gözükebilir. Eğer kullanıcı buna "Tekrar gösterme" seçeneğiyle tamam derse o zaman bu ekran gelmez.

KANUN bunu beğendi.
  2. Ayn adam liberetör flax ı dahi yok bare yardım edeyim diyorum istek atıyorum kabul etmiyor... Büyük ihtimalle ne olduğunu bilmiyor... Olmalı iyi bir fikir...

Keyifli forumlar

SCaRFFaCe bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

+1 kesinlikle

SCaRFFaCe bunu beğendi.
  4. oben

oben User

şuanda sorun oyun ekran bildirim yazılarının 3 hafta geriden gelmesi geçen hafta kestiğim yaratığın ödülü daha yeni geliyor..hal böyle oluncada atılan grup isteği arada kaynamış oluyor..99 fontta yazıda gelse ekrana ancak seneye görebileceği için fark etmeyecektir..

SilentsKiller ve SCaRFFaCe bunu beğendi.
  5. Kesinlikle haklısın ekran bildirimlerinin hızlandırılması lazım yani mesela orada 5 satırlık yer varsa ve biz 7 satırlık iş yaptıysak yazının gitmesi için gerekli olan zaman aşımını beklemeden direk ilk 2 satırı hızlıca geçmesi lazım. Galaksi kapısından çıktım yarım saat kutu topladım üstte zeta kapısını tamamladınız yazısı yeni geldi :D

SCaRFFaCe bunu beğendi.
  6. SCaRFFaCe

SCaRFFaCe User

Arkadaşım güzel konuya değinmişsin. Konu içeriği farklı ama yazdığın gerçekten iyi bir nokta atışı oldu.

ΜΞGДŦяФЙ∞ bunu beğendi.
  7. anakin5555

anakin5555 User

8. ZaLiM_1453

ZaLiM_1453 User

UHHUU :D

anakin5555 bunu beğendi.
  9. anakin5555

anakin5555 User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.