Öneri Yeni oyuncular için

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ozyur tarafından 1 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizin düşünceniz nedir?

1. olmalı

100,0%
  2. olmamalı

oy sayısı 0
    0,0%
  3. geliştirilip olmalı

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ozyur

ozyur User

Öncelikle forumda ve oyunda yeni olduğumu belirtmek isterim. Bu yüzden yeni oyuncuların yaşadığı sorunları bizzat yaşıyorum.
    bence yeni oyuncuların daha hızlı gelişebilmesi ve yüksek seviyeli oyunculara yetişebilmesi için yapılması gereken levellere göre fazladan tp, şp, uridium ve credits verilebilir. Konuyu açacak olursam..
    Örnek veriyorum
    serverdeki en yüksek seviyeli oyuncu 25 level yeni başlayan 1 seviye oyuncu kestiği yaratıklardan ve görevlerden %25 daha fazla ödül verilebilir biraz daha açayım
    en yüksek level=25
    fazladan verilecek yüzde
    1 level =%25
    2 level =%24
    3 level =%23
    .
    .
    .
    24 level =%1
    bu sadece level olarak değil farklı bir hesaplama yöntemleriyle de olabilir.
    ayrıca konunun dar bir kalıpta değerlendirilmemesini istiyorum yani buna benzer bu ve ya bunun geliştirilmiş herhangi bir versiyonu yeni oyuncuların gelişimi için ek bir kazanç olması yeni başlayan yada başlayacak kişileri teşvik edecektir düşüncesindeyim.

Shadow.sword bunu beğendi.
  2. AdeoNeX

AdeoNeX User

Çok mantıklı.

Shadow.sword bunu beğendi.
  3. Bence görevlerin verdiği ödüller artmalı ben buna benzer bir konu açmıştım desteklerseniz sevinirim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.