Geri bildirim Yeni P.E.T. Aşırı Isınma Sistemi Geri Bildirim Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 28 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  2. Yeni çıkan modül petin hpsini ve yüvsitini azaltıyor ve ciddi manada çok az etkili saniyede 7 yüvsit azaltıyor 4 saniye sürüyor 150 saniye bekleme süresine sahip, etrafa hasar atıyor ancak çok yüksek değil saniyede 13k 4 saniye 52 k dmg atıyo doğrudan dp'ye mi vuruyor yazmıyor?

Artık yüvsit arttıkça hammade toplayıcı, oto yağma ve düşman bulucunun menzili artıyor

Pet lazeri 280 hasara sahip yüvsit arttıkça hasarı artıyo 5.seviyede %8 302 dmga sahip

Pet kalkanı 11900 kalkan sağlıyor ancak burada bi hata var sanırım yüvsit arttıkça hasarı artar diyor muhtemelen kalkan miktarı artar olacak

Ayrıca her ikiside yüvsit kazanımını hızlandırıyorlar.

Kalkan ve lazerle alakalı şöyle bir durum var 1 lazer veya 1 kalkan takılıyken % 8 hasar artıyor diyor bu kendisini mi etkiliyor yoksa petin toplam hasarını mı etkiliyor çok önemli bi odak bu, çünkü toplamını etkiliyor ise 19 lazer 22 kalkandan 41 tane malzeme yapıyo her biri %8 arttırsa %248 lik hasar artışı sağlıyo pete artık prometehusları çıkarabiliriz bu durumda ancak ben öyle olduğunu düşünmüyorum yukarda belirttiğim gibi kalkan hasar bonusu değil kalkan bonusu sağlıyor bir yanlış yazım var ve her malzeme sadece kendisini etkiliyor

Gelecek olursak fikirlerime sadece artan yüvsit ile modüllerin menzillerinin artması güzel olmuş diğerleri bi işe yaramaz diye düşünüyorum modül şuan için vasat görünüyor düşük hasar yüksek bekleme süresine sahip

Lazer ve kalkan dediğim gibi çalışmıyorsa aynı şekilde işe yaramaz şuan için çünkü bl haritaları revaçta ve orada prometheus lazeri haricinde lazer kullanmak mantıklı değil sürekli bl gireceğimde çıkartıp normal mape geçtiğimde takmakla uğraşmıyacağımızı düşünmüyorum

Son düzenlenen: 28 Eylül 2022
    ALUCARD-BeRsErK ve blackviking bunu beğendi.
  3. dejavua

dejavua User

bu yeni pet modüllerini parayla mı alıcaz yani ?

4. Petin yakıt maliyetinden dolayı şikayetçi olan pek çok oyuncu vardı. Bunların geri bildirimleri neticesinde bir düzenlemeye gidilmiş sanırım ama bence arkadaşların istediği şey tam olarak bu değildi. En basit haliyle yüvsit için açma/kapama ayarı gelmesi basit ama etkili bir çözümdü. Gelen yüvsit soğuma olayı başarısız olmuş kanımca. Gelen pet kalkan ve lazeri ise benim açımdan gereksiz olmuş zaten çoğu kişide pet kalkanı ve pet lazeri olmamasına rağmen şimdi de yenisi çıktı. Eskilerini türlü emeklerle kasan adamın yerinde olmak istemezdim doğrusu. Yeni lazer kalkan yerine sadece yüvsit seviye bonusları eklenseydi daha iyi olurdu. Bunların dışında menzil artışı gelmesi güzel olmuş

5. BroLife

BroLife User

Bu modullerin ücretli şekilde sunulması sadece para tuzağı kabul edilemez

6. Israrla gelmeyen kamikaze-4 modülü :(
    Ayrıca savaşlarda pet gerimizde kalıyor, buna da bir çözüm bulunsun öncelikle.

titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
  7. böyle bir saçma yükseltme getireceğinize bütün modüllerin 4 lvl hallerini oyuna getirin ve ona bu yüsvit bonuslarını ekleyin yakında herhalde lvl 4 modüller ve 4x olarak kodlanacak modüller getireceksiniz herhalde şuan hazırlık yapıyosunuz çünkü 3x modüllerde normal 3 lvl modüllerden farkı yok pasif özellikleri olarak ( yüsvit hariç)

Son düzenlenen: 13 Ekim 2022
    titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
  8. titans___

titans___ User

Bende Pet lazerleri 16 seviye dolu , peki ben bu yeni çıkan pet lazerini neden alıyım , yüvsit yükselince daha mı çook vuruyor eğer öyleyse yine pet lazerlerim bana düşmanla savaşırken seviyesi düşükken aynı şekil mi vuruyor , yüvsit geliştikçe vuruş da artıyor , hani bu pet için yeni gelen lazer , milleti bu oyunun habire silah çıkartıyoruz insanlar yılcak pet den bunların manylerini alalım diye fazla da yüksek bir şey çıkartmayalım diye çıkmış , Solaris Plus var bende ben ona 4 üncü modül veya hasar modülü çıkartmakdan ümüdüm yok da para ile çıkartırlar uygun olursa alırım , ya para verelim de botlar bitmeden ben neden para verckesem sa.ma değil mi_?

9. pet tasarımları arasında siyah beyaz renk neden yok

10. Aethra

Aethra Guest

Merhaba,
    Lava tasarımlarında siyah beyaz renk mevcuttur.

İyi Forumlar.