Öneri Yeni PAYMENT Paket ve İçerikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 19 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Beğendiniz mi ?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba , şimdi ödeme sayfasına baktım ve eski ödeme sayfasına nazaran para ile alınacak şeylerin ÇOK AZ olduğunu fark ettim. Yani , eskiden bir çok kit ve paket vardı. Ama yeni dükkanda bunların 10/6'sı bile yok. Yani az bir içerik sunulmuş.

Hem oyuncuların ilgisini çekecek hem de BP'nin cebine para girmesini sağlayacak güzel paket ve içerik fikirleri var aklımda.

--------------------KLAN İSTASYONLARI -----------------------

Klan Kamp Paketi = 10.00 TL

Bu paket ile kendine küçük çaplı bir klan istasyonu kurabileceğin malzemeler elde edeceksin. Klan arkadaşlarından gövde modülü istemeyi de unutma !

= İçerik =

LR Lazer Modülü Sv.1
    LA Roket Modülü Sv.1
    HONM-1 Şöhret Modülü Sv.1
    XPM-1 Tecrübe Modülü Sv.1

Klan Karakol Paketi = 20.00 TL

Bu paket ile kendine ileri düzey bir klan istasyonu kurabilirsin. Düşman klanlar senin klanına saldırmadan önce bir kez daha düşünmek zorunda kalacak ... klan arkadaşlarından gövde modülü istemeyi de unutma !

= İçerik =

MR Lazer Modülü Sv.2
    LA Roket Modülü Sv.2
    HONM-1 Şöhret Modülü Sv.2
    XPM-1 Tecrübe Modülü Sv.2
    DEFM-1 Deflektör Modülü Sv.2

Klan Üs Paketi = 30.00 TL

Bu paket ile kendine tam üs düzeyinde bir klan istasyonu kurabilirsin. Düşman klanlar senin klanına saldırmaya korkacak ve klanın ile o haritaya egemen olduğunu ilan edeceksin !

= İçerik =

HR Lazer Modülü Sv.3
    MA Roket Modülü Sv.3
    HONM-1 Şöhret Modülü Sv.3
    XPM-1 Tecrübe Modülü Sv.3
    DEFM-1 Deflektör Modülü Sv.3
    REPM-1 Tamir Modülü Sv.3
    HULM-1 Gövde Modülü Sv.3
    DMGM-1 Hasar Bonus Modülü Sv.3

-------------------PAKETLER-------------------

Başlangıç Paketi = 5.00 TL

Orbit'te herkes bir yerden başlamalı , bu paket sana uzayda yardımcı olacak bir dizi ekipman , cephane ve silah desteğini sağlayacaktır.

= İçerik =

x2 LF3 Lazer Topu
    x2 B02 Kalkan Jeneratörü
    x1 S0-2 Slot Arttırıcı CPU
    x1 REP-3 Tamir Robotu
    x1 Piranha ve Solari Tasarımı (Turuncu renklerde bir tasarım olacak)

Zor Ölüm Paketi = 75.00 TL

Ölmeyi sevmiyor musun ? Agresif bir pilot musun ? O zaman bu paket sana göre. Ölümünü *biraz* zorlaştıracak ve düşmanlarına en kötü gününü yaşatacak içerik bu pakette.

= İçerik =

Goliath Solace Tasarımı
    x5 Insta-CPU 01
    CL04K-CPU XL
    HP-B02
    DMG-B02
    CD-B02
    x10 SG3N-B02 [Seviye 10]
    x7 G3N-8900
    x5 LF3 [Seviye 10]
    x30.000 UCB-100 Cephane
    x10.000 RSB-75 Cephane
    x7.500 SAB-50 Cephane

Hepsi FULL Paketi = 120.00 TL

Elindeki mantar tabancası ile kitle imha silahına dönüşmüş adamlarla karşılaşmaktan bıktın mı ? Bu paket ile bütün ekipmanlarını en iyi şekilde güçlendirerek sana karşı koyman için bir şans veriyoruz. Ayrıca , yanında sürpriz bir içerik ile işini kolaylaştırmana yarayacak bir ekipmana sahip olabilirsin.

= İçerik =

Bütün silah , kalkan , modül , roketatar ve diroitlerin anında ''Seviye 16''ya terfi edecek. Ayrıca sürpriz bir içerik kazanacaksın.

= Sürpriz İçerik =

LF4 (%5 ihtimal)
    Goliath Venom Tasarımı (%10 ihtimal)
    Aegis - Citadel - Spearhead (%9 ihtimal , her biri için %3 ihtimal)
    Vengeance Şimşek Tasarımı (%15 ihtimal)
    Vengeance Pusat Tasarımı (%6 ihtimal)
    50K UCB-100 Cephane (%25 ihtimal)
    DMG-B02 Bonusu (%20 ihtimal)

---------------------İŞLEVSEL-----------------------

Cephanelik Kutusu = 12.00 TL

Orbit cephaneliğine yüklenirken kayıp olmuş ve uzayın derinliklerinde bulunmuş bir cephane kutusu. İçinden ne çıkacağını bilemezsin ...

= İçerik =

Herhangi bir gemi (Defcom , Yamato dahil)
    x1'den x20'ye çıkan silah adedi ve herhangi bir türü
    x1000'den x100000'e çıkan cephane adedi ve herhangi bir türü
    x1'den x8'e çıkan diroit adedi ve herhangi bir türü
    Herhangi bir diroit uçuş düzeni
    x1'den x8'e çıkan herhangi bir diroit tasarımı ve adedi.
    x1'den x20'ye çıkan jeneratör adedi ve herhangi bir türü
    Herhangi bir CPU
    x1'den x300'e çıkan ganimet anahtarları
    x3'ten x500'e çıkan günlük dosyaları
    P.E.T
    Herhangi bir Sv.3 P.E.T modülü
    Herhangi bir Sv.3 P.E.T protokolü
    Herhangi bir B01 destek
    Herhangi bir B02 destek
    Herhangi bir gemi tasarımı*

*Nostromo Büyükelçi , Nostromo Razer , Hezarfen , Pusat , Goal , Kick , Referee , Cerrah , Razer , gibi özel tasarımlar dahildir.

--------------------------------------

Aklıma bunlar geldi. Siz de kendi aklınızdaki PAYMENT içerikleri buraya sunabilirsiniz :)

Saygılar ...

LOONIE TUNES | Teemo On Duty

Son güncelleme , 21.05.2015 -->

Hız jeneratörlerinin güncellenmediği öğrenildi. Bazı metinler buna bağlı olarak silindi.

Son düzenlenen: 21 May 2015
  2. Darkorbittemi çalışıyorsun kardeşim ? şu ihtimal olayı kapılarda var ya hani 40 50 kusur kapıda aldığımız diroit tasarımları(hercules-havoc) sen kaçta cıkardın ? şu ihtimaller kaldırılsa iyi olabilir bence

3. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Fikir çok hoşuma gitmedi açıkcası sebebi mesela zor ölüm paketi 75 lira ama içindekiler yani tasarımları zaten dark ayrı satıyoki bu onların hiç işine gelmez adam 10 liraya hezarfen çıkartırsa benim 50 lira boşa gitmiş oluyoki bu hiç güzel değil ayrıca benim geliştirmeler için harcadığım urinin ve paranın hesabı yok 50 lira nedir onu anlamadım ayrıca hız jenaratorunun 10 levelide gelirse oyun dengesi bozulur ayrıca özelliğinide yazmamışsın tamamen orta seviyeli oyuncular üzerine kurulmuş fikir oyum olumsuz -1

4. kaansakal

kaansakal User

Diğer paketler için bir şey diyemem kaç kişi istasyon paketi alır,kaç kişi diğerlerini alır ama şu yukarıdaki paket olmaz.Neden dersen;
    bir üyenin elindeki her malzemeyi 16 level yapması yaklaşık 5m uridiuma tekabül ediyor(ki bu tek hangarda kullanabildiğimiz ekipmanlar) birde kutu açanları düşünürsek (mesela ben) 2.hangarımı full fl3 ve full bo2 yapabiliyorum.o zaman 50TL ye 10m uri çekmiş gibi oluyorum :)

5. Sunumda fikirde harika :)

Ama 10 Level G3N-8900 ne alaka ?

Hız jeneratörü geliştirilmiyorki :/

6. Bana kalırsa bu fikiri sunan arkadaş oyun hakkında fazla bir basirete sahip değil... hatta oyuna daha başlamadığı için yada yeni başladığı için böyle şeyler düşünmüşte olabilir diye düşünüyorum :)

7. Yanlış düşünüyorsun o zaman :) emin olabilirsin.

Elbet fiyatlar değişmeli KSİ paket fiyatları çok yüksek , 10 TL ve 50 TL paketi abartılı gibi.

Bunların dışında sorun yok bence :)

8. Alacağımdan değil ama yeni gelenlere fayda sağlayabilir

+1

9. Arkadaşlar , paketler değil de daha çok fikre odaklanmanızı istiyorum. Sonuçta eskiler bilir dükkanda pek çok başlangıç kiti ve ekipmanlar vardı.Tamam çoğu gereksizdi ama yeni dükkanı öyle az görünce içim eridi. Yani PAYMENT bir dükkan olarak daha çok şey barındırmalı. Cidden oyuna PARA harcadığını hissetmen lazım. Zenginlik 60 TL ile 660K uriye sahip olmak değildir :(

Yorumlara geçeyim ,

Aktif olarak 5 , toplam 8 yıldır bu oyunu oynadım. Forumda da koca 2 sene bulundum senin beni görmüş olman lazım , garip ... lütfen BİLMEDEN insanları yargılama.

Tabii ki fiyatta düzenleme yapılabilir ben sadece örnek bir fiyat sundum. Orta seviyeli oyuncular zaten hedef kitle burada , üstte de yazdığım gibi her zaman parasız ve KASILMAMIŞ oyuncuların yanındayız ama sadece onları düşünmek de bencillik olur. Yani bu oyunu Orta seviyeli adam da oynuyor General olan da oynuyor Liberatör olan da oynuyor hepsini düşünmek lazım.

Pekala şu paketin fiyatını bi' güncelleyelim çok olumsuz oy alacak gibi :)

Üstte de yazdığım gibi aktif olarak 5 , toplam 8 yıldır oyunu oynuyorum. Darkorbit'in dilinden biraz anlarım :p

Saygılar ...

LOONIE TUNES | Teemo On Duty

ISTAKOZ49 bunu beğendi.
  10. WolfWar

WolfWar User

Ben beğendim eline sağlık güzel fikir oyuna biraz farklılık katar.

11. hepsi full paketi çok gülünç olmuş,
    insanlar o paranın 4 katını harcıyor fullemek için asla olmaz

12. 5 tl lik Piranha paketi dışında diğerleri ya çok pahalı olmuş, ya da içeriği hiç cazip olmamış.
    Baya uğraşmışsın ama olumsuz oy verdim kusura bakma lütfen. :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.