Yeni Piranha Tasarımı : Aurora

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♫_____Kцsaлagi│EIC│™ tarafından 5 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımı beğendiniz mi ?

1. Evet

71,2%
  2. Hayır

28,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim için hava hoş ben goli kullanıyorum :D iyi olur yeni başlayanlar için fln ama c ile alınsın

2. Aynen yeni başlayanlara çok iyi olur !

3. de daha yeni başlamış 500 lazer vuruyor ve roketle 30.000 vuruyo maşallah bizim zamanımızda max 900 idi artık lvl atlamak kolaylaşmış

4. Bilemiyorum ben yeni başladım global amerkia 4e görevlerle 4-5m oluyor. Ama anca görevlerle... Ondan da cpular fullesek kasılması gene zor :( leoyumm gene zor gene zor :(

5. darkorbit bu her daim zordur :D

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  6. Doğru :İD

7. gerekirse cubiye tek at ama hepsi toplanır ne yapar ne eder oyunu zorlaştırır

8. Prophecy

Prophecy User

Bence bu tasarım olursan insanlar oyuna ısınır :)

9. tek bu mu daha çok tasarım daha iyi yapar (çok reklam yaptım ama benim fikrim ship fusion tam da bunu diyor)

10. Prophecy

Prophecy User

Şahsen ben gemilerin birbirine karışmasından yana değilim oyunun dengesi bozulur.

11. o da sizin düşünceniz bunu çok tartıştık ama tekrar anltamıcam :D

12. Forum banım açıldığı için konuyu devralıyorum :)

Konu UP !

13. Güzel olmuş ama görüntüsünü değiştirirsen daha güzel olcak :) +1

14. Türkiye 3, Mahsun abi enforcer ' la 287 bin çıkardı kolay gelsin..

Seni de geri uzaya alalım kardeşim madem konuları beğenmiyon..

Güzel fikir kardeşim devamı gelebilir..

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  15. Makximum lazerle hesaplasan 230k civarı olur ( sadece lazer ile ) o roket kami vs. flash player ile rakam karışık çıkmıştır. Çünkü daha önce bot kullanan biri ( hasar botu ) x4'le 230k küsüratsız çakıyordu, sonradanda bannlandı zaten gemisi. Her neyse onu boşverleim ama hesaplasak 230k sadece rsb ile verileibilir. Bir gün hesabını paylaşarım...

16.  
  17. Videodan izlemişsen tamam kesin flash player hatasıdır, hasarları birleştirerek bir rakam vermiştir...

18. Flash player hatası değil erdem. Oyun içinde de sistemi muhteşem olan biri 260.700 yiyebilir ve sadece rsb ile 230.000 imkansız bir rakamdır.

19. -1 veren arkadaşa inat +1000 destek :D

20. :) ben vermiştim ama yanlışlıkla Pilotenname :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.