Geri bildirim Yeni PvE Serverıyla İlgili

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve П0TΉIПG_2_Ł0SΣ tarafından 12 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, bildiğiniz üzere yeni server payment bugundan dolayı rezil bir hale bürünmüş durumda. Ne yazık ki bu sadece sıralamaya girmeye çalışan oyuncuları değil, aynı zamanda açık artırmada bulunan -bug sayesinde kasılmış 2 günde kasılamayacak- credits miktarları diğer oyuncuların da gelişmesini engelliyor.

Cyborgların ve payment bugunu kullananların hepsinin banlanması gerektiğini düşünüyorum tabii ki siz daha iyi bilirsiniz, ama madem oyunda böyle bir bug var bence serverı kapatın, bugu ortadan kaldırın, yeniden başlatın serverı. Yani 2 gündür emek verenlerin emeğine yazık olacak, ama cyborg bugunu gördükten itibaren oynayasım gelmiyor yani, ilk gün 5-6 saat aralıksız eğlenerek oynamıştım ama şu an mantıksız saçma geliyor. Sonuçta sıralama da bir faktör ve çoğu bugcunun normalde birkaç ayda gelinecek yere 2 günde gelmesi can sıkıyor yani.

Bir öneri de denebilir, server açıp kapama nasıl olur bilmiyorum tabii ama o yüzden bilmiyorum yapılması düşünülebilir mi, teşekkür ederim.

Déviły ve _-ExecutiveChef-_ bunu beğendi.
  2. Banlanmazsa oyuna ve yöneticilere inanç kalmaz gibi

3. vay be.. youtube den izledim az önce adam bütün payment paketleri bedavaya satın aldı.oyunda çok büyük adaletsizlikler dönüyor.eski serverlara devam arkadaşlar.

4. oben

oben User

bedavaya demesek parayla alıyo ama haksız alıyo mesela indirimli vip satışta olmayan güçlendiriciler yükseliş paketleri vs para veriyor ama ülke hilesi yaparak ucuza alıyor.

kubi0707 bunu beğendi.