Geri bildirim Yeni PvE Sunucusu Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 10 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bu yeni PVE sunucusundaki açık arttırmaya basılan krediler nasıl kasılıyor ya

bazı oyuncular çok önceden mi başladı bu servere

2. DENİZCAN

DENİZCAN User

Çökmesinden oyuna giremiyoruz ki

3. TR 1 bile çöktü bende

4. DENİZCAN

DENİZCAN User

tüm serverler çöktü galiba anlamadım bi türlü

5. Normal serverdan pek bir farkı yok. Kimin botu daha iyiyse o kazanıra dönmüş olay. Bigpoint kendi ayağına sıktın. Son şansınıda kullanamadın.

6. wxppxw

wxppxw User

kuresel serverda oyun açılmıyor surekli anasayfada eror veriyor....

7. wxppxw

wxppxw User

bottan oyun açılmıyor takıldı kaldı ...

8. Bence en büyük mantık hatası global olmasına karşın açık arttırmaların hala 1 saatlik olması.

9. yeni sunucuya nereden gireceğiz açıklarmısınız.

10. tpkverduş

tpkverduş User

Sayborgla geziyor oyuncu :) şaka gibi bugla almış gemisini üstüne prometheus sayborg birde.

11. Batı Avrupaya tıkla orada küresel yazıyor o sunucu

12. zephyrus

zephyrus User

Uzun zaman sonra pve sunucusu açılıyor madem bir bakayım dedim ama o da ne, oynanmıyor takılmalardan.

üstelik 50 mbit internet ve şöyle bir sistemle daha dün çıkan bir oyunu Full HD oynarken;

13. Sıralamadaki oyuncular " Yıldız Yol Bulucuları " paketlerini satın almışlar fakat şuan pve server de bu paketler satışta değil. Dedikoduya göre "bug" yaptıkları iddia ediliyor. P2W den ziyade BugToWin olmuş... Umarım cezalandırılırlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  14. sıralamadaki kişiler yıldız yol bulucuları paketini almışlar bug yaparak bu şekilde en iyi ekipmanlara ve yüksek tecrübe puanlarına sahip olmuşlar umarım banlanırlar

15. ilk 20 deydim
    ilk 10 bug ile sıralamadaydı .
    mapte botları farkettim şuan heryer bot kaynıyor .
    Sag üste bulunan [​IMG] tıklayarak oyunu kapattım

üzgünüm ayrıcak vaktim yok adil olsaydı başlardım çogu oyuncu geçmişte hatalara başvurmuş olabilir
    yeni server yeni başlangıç olsa güzel olabilirdi .

Başka oyunlara yoneldim arada eski gunleri yadetmek için oynuyorum artık
    İlk 5 ay güzel para kazancak şirket aradıgı para kaynagını artırdı ama bu kotu haber diger sunucularda oyuncu kayıpları olcak umarım sabit kitleler geçiş yapmaz
    şikayetçi olan kesim kasılmak isteyen kesim geçer
    server açıldıktan 11saat 27 dakika Sonra
    EIC agırlıklı bir klan oluşturuldu hemen türk oyuncular tarafından ( klan gorevlisiyim ) gorevler yapıldı ve eıclıler az npc kesmesine ragmen çok hızlı ilerledi

Son düzenlenen: 10 Aralık 2020
  16. Pve serveri açana kadar oyunu unity e gecirmeleri gerekirdi flash bitince oyuna nerden girilecek çöp clientle mi.

_-ExecutiveChef-_ bunu beğendi.
  17. bekçi27

bekçi27 User

bu syborgu nasıl adamlar kutudan falan mı çıkmış bunlara biz normalde alana kadar iflahımız kesilmişti bunlar nasıl almış la açılalı 24 saat olmadı servırın hiç ugrasamam valla botların hadi var hesabı yok beklıyordum sahsen böyle olacagını valla yanılmadım hiç emek vermeye gerek yok

18. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Şahsen bu kadar değerli bir paketin yeni bir sunucuda satışa sunulmasına karşıyım. Ki oyun tasarımcısı da bu yönde karar vererek bu paketleri satışa sunmamış. Bazı kişiler bu paketleri satışa olmamasına rağmen almışlar ki, bu kişiler oyun açığının ihlali nedeniyle ceza lamaları için rapor edilmişlerdir.

19. wizz46500

wizz46500 User

sayın adminim tyranos centriundada bu olay oldu illegal alan arkadaşlar ban filan yemedi cezada verilmedi bundada bi ceza alacaklarını sanmıyorum ve bunu söylediğim için 100 yıl ban yedim chatten

20. Sizce bu durum tuhaf değil mi :)

Sürekli oyunda açık oluyor.Tamam her oyunda oluyor ama şuana kadar gördüğüm aşırı açıkları var.

Çoook eskiden her zaman oyuncuları suçlardım ama darkorbit bu konuda daha suçlu gün geçmesin ki yeni bir açık çıkıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.