Geri bildirim Yeni PvE Sunucusu Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 10 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Archel

Archel User

Aklım almıyor ben 1 yılda zor 20 oluyorum adam 32 saat oynayarak 24 level olmuş.

2. rastgele

rastgele User

sayın admin bu nedir ya adam 30 veya 70 saate 24 seviye eğer böyle kolay oluyorsa bende yapayım para ile mi oluyor...

3. Görev katlayıcısı ile mümkün

görev katlayıcısı ile mümkün

4. değil görev katlaycııs ile 1 günde 22 level 20 pro yaptım bu adam uyumuyor mu ?
    bu adam 22 level gorevini bitircek cephaneyi bulup grubu bulup 1.5 gunde btirse bile 100luk gorevler zor yetişmez...
    momkon demiyelim lütfen

5. gani

gani User

10 15 saatte 24 level olan adamlar kesin bugla yapmıştır fakat 20 pro olmak imkansız değil arkadaşlar 8 kişilik bir grupta 2-3 saate 6 pro kasabilirsiniz ki prolar arttıkça gruptaki oyuncuların vuruşuda artıyor 1 gün içerisinde 12 pro kastım ben

6. momkon demedim, mümkün dedim. eğer bir rahatsızlığın varsa doktora görün. bizzat denedin de mi konuşuyorsun? 7 kat tp geliyor 1 görevden. düşün 7 kat. 2mil görevden 14 mil tp gelecek. klanca pve de deniyoruz görev katlayıcı ile çok şey yapılabilir.

7. ya aynen aynen 24 leveli 2mtp veren gorevler ile yapacak siz daha katlayıcı ne bilmezken ben gemi diziyordum
    elit gemiler yardım etmedikçe 22 level olmak bile imkansız gibi birşey yeni serverde 3 gunde
    %50 tp satılmıyor o serverde ? o bile çok fark yapıyor ... cbs dizmeleri imkansız
    grup destegi ve katlayıcı ile neler yapılabilir :D
    şuan ki 20m gorevi yokken 500k tp veren gorevler ile yapmıştım Günaydın biraz gör kardeşim :D

8. bu ne ego yahu. önce dene sonra konuş derim. 0. levelde 10m tp veren bir görev var o görevi yapınca direk 14 olunuyor. gerisi klan üyelerinin yardımıyla çorap söküğü gibi geliyor. hele bl görevlerinden gelen tp. 35m*7=245m tp ediyor. 1 görev sadece. yapılabilir. ama bu bug yapılmadığı anlamına da gelmez, imkansız diye kesin kanıya karşı yazıyorum.

9. o zamanlar o gorev yoktu :D
    Yeni Promethean Keşif Görevleri ile o gorevler oyuna eklendi (Ekimde geldi ):D
    10 m degil 20m veriyor düz :D
    onu bile yapsan 24 level imkansız :D
    %50 tp yok istasyon yok :D 300 k atan ful bir gemi hiç yok :D
    bu ego degil sadece bilgilendiriyorum :D çunku bazen inanılmaz oluyorsunuz

Archel bunu beğendi.
  10. yahu be güzel kardeşim anlamıyorsun. gece saat 2 de görev katlayıcı çektim. şimdi saat 11 buçuk 19 lv olmak üzereyim, 10 pro lazer oldu. bakım geldiği için devam edemedim. şimdi düşün bakalım cuma geceye kadar ben ne kadar görev yaparım? 300k nereye vuruyorsun? :D 8 kişiyiz her birimiz aynı şekilde görev yapıyoruz. evet çok çok zor tamam doğrudur ama imkansız değil, valla değil. %50tp yi biz %35 olarak hallettik. 16 dan önce gemilere %15 tp desteği koyduk. gemi tasarımlarını tp olanları almaya çalıştık. tam olarak 7 kattan bir tık fazla tp geliyor. pro lazer görevlerinden sonra aldığım tp leri sana ss atarım.

11. 24 level yap bana ss at :D

12. gani

gani User

20 levele kadar herşey kolay zaten görev katlayıcısıyla bu kadar zor olan birşey yok

yılmazcan47 bunu beğendi.
  13. Archel

Archel User

1000 saatim var ama 20 levelim. para herşeyin çözümü.

14. rastgele

rastgele User

aynen bende öyle düşünüyorum ben kaç yıldır oynuyorum bu oyunu ama 30 saate 24seviye hımm düşüneyim merdiven altı kadeş bu resmen çözüm bulunsun yada net bir cevap

15. rastgele

rastgele User

görev katlayıcısı mı tamam var mı bu dediğine inananan yoksa kendimizi mi kandıralım bunun tek cevabı var oda hile hurda :)

16. Tumuly

Tumuly User

Görev katlayıcısı ile 24 level yapman imkansız .d

Sempatik.57 ve Archel bunu beğendi.
  17. bug kullananları raporladık dediniz server açılalı 1 hafta oldu ve bug aşikar kullanılan bir şey youtube da bir sürü nasıl yapıldığına dair video bile mevcut sadece cyborg paketi değil oyunun bu zamana kadar sunduğu 4x vs her türlü pakete erişimleri var yönetim bu duruma ne diyor sorun değil diyorsa yasallaştırsın bugdan çıkarsın herkes istediği paketi alsın yok eğer yanlışsa gereğini yapsın. Zannımca yönetim şuanlık gelir kapısı olarak gördüğü için ses çıkarmıyor ilerde birgün hesapları silmek isterse bahanesi olsun diye bug kullanımını da elinde koz olarak kullanıyor diğer türlü banlamadığı zaman herkese açması gerekirdi.

org2BordoGüç bunu beğendi.
  18. kardeşimadam bugla çekiyor direkt 17 lvl gemiyi yine aynen bugla alıuor tp ve şerefi zaten bugla aldığı gem ona 300 er k beyaz ve abl mermisi veriiyor 400 k uriside cabası bu adam yapmasında benmi yapayım teni serverde 300 klanı var alman klanı adamlarin hepsi sayborg buglular

19. neor

neor User

millet cyborgla gezerken zephyr almayalım diye yılbaşı etkinliğini bu serverde yapmamanız bence ayıp

org2BordoGüç bunu beğendi.
  20. bir geri bildirim yapmak istiyorum
    herkes diyorki botlara banlama yapılırsa oyunda kimse kalmaz , server birliştirilsin oyuncu yok vs vs diyor
    benim düşüncem su küresel serverda günlük görevde 2 devo kesmemi istiyordu max normal sartlarda kac dk sürer 1 dk demi d.bulucuyla ama ben yaklasık 20 dk da boş devo bulabildim sebebi de sadece 1-3 haritasında bile 50-100 den fazla bot olması serverda yüzde 50 gibi bir rakam hile ile de olsa sayborg aldı mı aldı, hileye karsı olan kardeşlerim diminisher aldı mı aldı,aegis elit aldı mı aldı demek ki neymiş yeni server acılınca gercekten esit sartlarda baslamak isteyen binlerce oyuncu var cünkü ben 1-3 haritasından bahsettim diğer haritalar da öyle.unity sistemi cıkınca bütün botların tamamen kaldırımlasını,bugların bitirilmesini,1 gün dahi bota atanların kalıcı olarak gemisinin kapatılmasını istiyorum
    oynayan insan 0 dan baslayabileceğini gördük yeni unity sistemiyle birlikte görevlerde mesela havoc versin mesela zeta kapısı yerleştirme versin mesela hercüler versin mesela 5 apis parcası versin yani fullenmek cok daha kolay olsun o banlanan enayi olmamak için bot kullanan ama yine de oynu seven insanlar yeniden baslar mesela para kazanmaksa cok daha fazlasını kazandırır.paymente bütün tassarımları koyun sans vs almak olmasın sadece payment olsun isteyen istediği tasarımı alabilir bu sayede para da kazandırır. zaten coğu oyunda tasarım kostüm gercek parayla kazanılır.oyun böyle ayakta kalır udium da eksta para kazanma yeri olur.kimse de hile olmadığı için adaletli bir oyun olur herkes esit baslar yıllar sonra giren bile savasacak durumda olur yeterki botlar ve banlamalar olsun.siz emin olun kaybettiğiniz oyuncuların zaten gram değeri yok.bot kapanırsa oynamam diyenler cok da umrumda! sizin neden umrunuzda olsun.ayrıca bot olduğu sürece 1 adam bile uridum aldığını görmedim ki oyunda en pahalı sey uridium ciddi anlamda oyunda sistemin değişmesi gerekiyor para kazanmak istemeyen gelişime karsı bir yönetim bulunuyor.

doktorkara25 ve MEU* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.