Yeni Roketatar İçin Farklı İstatistikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Turuncu- tarafından 26 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Turuncu-

-Turuncu- User

Merhaba;

Yeni roketatarlar ile ilgili hem global forumda hemde TR forumda incelemelerde bulundum ve birbirinden bağımsız bilgi verilmiş olduğunu farkettim.

Bu TR forumundaki hayalıgenc'in paylaşım yaptığı içerik: N/A

Bu global forumdaki oddessey'in paylaşım yaptığı içerik: N/A

Hangisi doğru?

Globaldeki daha güncel duruyor edit yapıldığı tarihe bakılırsa...

Eğer global forumdaki bilgi doğruysa Neptune hasar olarak baya tokatlayıcı olmuş..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Haziran 2021
  2. link paylaşımı yasak

Linkler güvenilir durmuyor tıklamayın arkadaşlar..

3. -Turuncu-

-Turuncu- User

Fotoğraf paylaşımını kendi bildiğim usulle yaptım ayrıca bulunduğun imaya dikkat edersen iyi olur.

4. Fotoğraf paylaşimi linkle olmuyor, mesajlarda üstte resim kısmına tıklayıp fotoğrafın linkini yapıştıracaksın

5. -Turuncu-

-Turuncu- User

Olmadı, görüntüleri SS alıp PC'ye kaydettim sonra linke dönüştürdüm. PC'de de kayıtlı olan bir fotoğrafın URL'si nasıl alınır bilmiyorum.

6. Bu dediğin konuyu araştırdım ve mantıklı bir cevaba ulaştım.

Öncelikle global forumdaki yazıya bakalım.

Şimdi de Türkiye forumundaki yazıya bakalım.

Göründüğü üzere özellikle neptünde büyük farklılıklar var. Bu durumu teyit etmek için bir de Almanya forumuna bakalım.

Burada da Türkiye'deki ile aynı yazılar geçerli. Son olarak en doğru bilgiyi anlatan İspanya forumuna bakalım.

Görmüş olacağınız gibi global forumdaki verileri çizip yerine diğer forumlardaki verileri yazmışlar. Eğer Türkçeye çevirirsek bu verilerin test sonrasında değiştirildiğini görürsünüz.

Sonuç olarak TR forumda bulunan bilgiler doğrudur. Global forumun güncellenmesi gerek.

7. -333-

-333- User

bence ilk defada olsa tr doğru..
    eğer bir linke güvenmiyorsan kopyala adres cubuğuna direk yapıştır entr de tıklamamış olursun yada linke sağ tıkla yeni pencerede yada sekmede aç de.arkadaşın yaptığı direk ekran görüntüsünü paylaşmış oradalki prnt.sc bunu açık bir şekilde ifade ediyor dikkatli olman güzel.

8. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

Linkleriniz silinmiştir. Lütfen atmak istediğiniz görseli ya linkini resim olarak yükleyiniz yada doğrudan resmi foruma atınız.

S.S.S. : Mesajıma Nasıl Resim Eklerim | DarkOrbit TR
    S.S.S. : Mesajıma Nasıl Video Eklerim? | DarkOrbit TR

Cevabınız için teşekkür ederim. :)

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  9. -Turuncu-

-Turuncu- User

Bilgilendirme için herkese teşekkür ederim, konu başlığı güncellemesi hatalı olmuş. Neptune roketatar hasarı için farklı bilgilendirilme yapılmıştı.

10. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Genel başlık haline çevirdim.

İyi Forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.